---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zapytań oraz spotkań podczas których przedstawimy Państwu pełną ofertę oraz stworzymy wyjątkową kreację specjalnie dla Państwa.
    ---------------------------------

Oferta POWERSPORT

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.
 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

Wyszukiwanie

Logowanie

Koszyk

Koszyk jest pusty

Friki z Afryki czyli Agencja POWER w Cycling365 – Dołącz do naszej drużyny – weź udział w rywalizacji miast z całego świata. Wygraj nagrodę

ECC2015 logoJeśli lubisz jazdę na rowerze? Motywuje Cię rywalizacja? Dołącz do naszej drużyny Friki z Afryki – bierz udział w międzynarodowej rywalizacji miast Cycling365. Na zwycięzcę nagroda!!!

Tym razem bierzemy udział w międzynarodowej rywalizacji rowerowej European Cycling Challenge 2015.

 

 

 

Run 2015

Friki z Afryki – to taki team, która pokaże Wam jak uciekać przed gepardami w Polska, to taki team, który zje najwięcej banana na biegu, to taki team do którego nie może startować żaden wojownik z krainy Umba Dumba.  
Jesteśmy czarujący, zarażamy swoją słodyczom niewyobrażalnom, nie boimy się przystojności, nie cierpimy na ciężki przypadek półgustwa, lubimy sponiewierać słonia, słuchamy wszyscy naszego króla, wiemy że kto dołki kopie ten ma mokro pod pachą, to jasne, że najlepszą obroną jest ptak, brak przemocy nas zasmuca, poczucie rytmu mamy nie w głowie, ale w tym czym się kręci – JESTEŚMY PO PROSTU POGIĘCI.

 


Dołącz do nas na swoim rowerze!!!  http://www.cyclingchallenge.eu/pl/subscribe

 

Wejdź najpierw w Warszawa potem w team Friki z Afryki


Do 31 maja musimy pokonać jak najwięcej kilometrów na rowerze

 

Na zawodnika Friki z Afryki, który pokona największą ilość kilometrów czeka NAGRODA – 1000 zł

Dla całej drużyny koszulki - przygotowane specjalnie na ta okazję.

 

Poniżej przykład koszulki - na Warszawa Business Run /tu startujemy we wrzęsniu 2015 roku/

 

Friki z Afryki

 

Europejska Rywalizacja Rowerowa (European Cycling Challenge) – ECC2015 jest rywalizowacją między zespołami miast złożonymi z rowerzystów, która się odbywa w dniach 1-31 maja 2015 r.

Jest to wyzwanie między europejskimi miastami: miasto, którego zespół “wyjeździ” największą liczbę kilometrów wygrywa!

Rywalizacja jest otwarta dla każdego mieszkańca uczestniczących miast oraz osób dojeżdżających do niego do pracy/szkoły/na uczelnię lub w innym celu.

Liczą się podróże, w których rower może zastąpić inny środek transportu (np. samochód, motorower) w trakcie dojazdów np. do/z pracy, szkoły, kina, sklepu itd. (aby uzyskać więcej informacji przejdź do Zasady)

Przejazdy rowerem w celach sportowych nie liczą się w rywalizacji.

Udział jest darmowy i wiele miast (w tym Warszawa, Gdansk, Gdynia, Łódź i Wrocław) losuje nagrody wśród uczestników.

Aby wziąć udział w ECC2015, dołącz do zespołu swojego miasta na stronie , zainstaluj aplikację w swoim smartfonie i rejestruj podróże rowerowe. Podróże można również zarejestrować poprzez stronę internetową.

 

DSC 3611 Large

 

http://www.cyclingchallenge.eu/pl/

DMC Firewall is a Joomla Security extension!