---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

PowerSport zaprasza na jedno z największych spotkań biznesu w Polsce /19-20 czerwca 2013/

Bądź na pierwszym biznesowym show w Polsce.

W dniach 19-20 czerwca 2013 roku na warszawskim Torwarze przed kilku tysięczną publicznością wystąpią sławy światowego i polskiego biznesu, a Ty odwiedzając strefy: inwestora, euro, networkingu, absolwenta i globtrotera biznesu, rozwiniesz skrzydła.

 

Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie na stronie

www.growupstartup.plPRZY ZAKUPIE WPISZ UNIKATOWY KOD A CENA BILETU OBNIŻY SIĘ do 200 PLN /+Vat/

Regularne ceny to 549 zł /+Vat/ i 499 /+Vat/ trybuny

Liczba biletów ograniczonaZaproszeni są wszyscy prezesi dużych spółek skarbu państwa i giełdowych.

Patronat objął także Prezydent RP.

 

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!