---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Relacja z Gran Turismo Polonia 2010 - Poznań Malta

Gran Turismo Polonia 2010Ryk 30.000 koni mechanicznych na poznańskiej Malcie. W niedzielę na placu przy ulicy Arcybiskupa Baraniaka w Poznaniu zjawiły się tysiące osób. Wszyscy po to aby podziwiać niebiańskie piękno i piekielną moc najwspanialszych samochodów świata. Tego dnia poznańską Maltą wstrząsnął ryk silników 60 samochód biorących udział w Gran Turismo Polonia 2010.Najpiękniejsze samochody świata, niesamowite przejazdy na granicy przyczepności oraz świetna pogoda sprawiły, że tę niedzielę wielu poznaniaków postanowiło spędzić w okolicach Malty. Na wszystkich, którzy tego dnia przybyli na ulicę Baraniaka czekały niesamowite pokazy w wykonaniu 60 super samochodów (m.in.  Ferrari, Lamborghini i Porsche) o łącznej mocy prawie 30.000 KM! Wszystko z okazji Gran Turismo Polonia 2010 – cyklicznego spotkania pasjonatów motoryzacji z Europy, którzy po raz szósty odwiedzili Polskę.

Poza okazją do zobaczenia na własne oczy możliwości drzemiących w pojazdach kibice mieli również możliwość zdobycia nagród w konkursach wiedzy o motoryzacji lub zawodach w wymianie koła. – Od pierwszej edycji spotykamy się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony polskich fanów motoryzacji. Dlatego też w ubiegłym roku postanowiliśmy popracować nad rozwinięciem otwartej formuły imprezy, która  do tej pory odbywała się jedynie na torze. Entuzjazm z jakim spotykamy się w Poznaniu jest naprawdę niesamowity. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyszli na spotkanie z nami. Mam nadzieję, że nasze show sprawiło wszystkim przybyłym dużo radości – podsumowuje imprezę Peter Ternström, pomysłodawca i organizator Gran Turismo Polonia 2010.

Tegoroczne Gran Turismo Polonia pokazem w Poznaniu kończy swoją otwartą część. Teraz kierowcy przenoszą się wraz ze swoimi pojazdami na Tor Poznań, gdzie pod okiem profesjonalnych instruktorów podnosić będą swoje kwalifikacje. Ponownie powrócą do nas za rok. Miejmy nadzieję, że Gran Turismo Polonia 2011 będzie jeszcze ciekawsze.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!