---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Freeride - odkryj jazdę poza trasami w Gruzji!

Gruzja Incentive narty 4Słynąca z gościnności, wina i dobrego jedzenia Gruzja może być atrakcyjna również zimą! Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wyjazdów grupowych do ośrodka narciarskiego „Gudauri” połączoną ze zwiedzaniem najważniejszych atrakcji Gruzji. Kurort narciarski Gudauri jest znany z idealnego miejsca do uprawiania freeride’u, czyli jazdy poza trasami. Dzięki szeroko otwartymi trasami z licznymi rozgałęzieniami, gruba powierzchnia śniegu, brakiem skał i zagrożeń lawinowych Gudauri jest perfekcyjnym miejscem dla swobodnego zjeżdżania. Opcjonalnie w ośrodku narciarskim, również możliwość uprawiania lotów widokowych na paralotni lub heliskiing’u.

 

Gruzja Incentive narty 9

 

Główne atrakcje paragramu:
Kurort narciarski Gudauri oddalony o 120 km od Tbilisi, ok. 2.30-3.00 godziny jazdy na północ. Szybko rozwijający się kurort sportów zimowych leży w regionie Kazbegi na wysokości 2196 m w pobliżu Cross Pass. Sezon narciarski trwa od grudnia do kwietnia, gwarantując komfortowe warunki na wszystkich stokach. W maju można nadal jeździć na nartach na 5-ym najwyżej usytuowanym wyciągu lub nawet na drugim jeśli jest śnieżna zima. Trasy i wyciągi: Dolna stacja położona jest na wys. 1,990 m, a najwyższa na wys.3,007 m Gudauri to 50 km przygotowanych tras zarówno dla zaawansowanych narciarzy jak i dla początkujących.

 

Gruzja Incentive narty 11

 

Chateau Mukhrani - zamek zaprojektowany przez francuskich architektów, rozpoczął budowę Ivane Mukhranbatoni w 1873, a trwała ona 12 lat. Ogrody otaczające posiadłość były zaprojektowane przez ogrodnika z Versailles. Zarówno zamek jak i całe otoczenie przyciągały stale uwagę gości. Cala posiadłość stała się centrum kulturalnym dla gruzińskiej elity. Ivane Mukhranbatoni gościł wiele osób, w tym sławy takie jak pisarze i poeci np. Ilia Chavchavadze czy Akaki Tsereteli, nie wspominając o rosyjskim carze w owym czasie. Podziemne piwnice składają się z 20 pomieszczeń. Główny tunel łączył winiarnię z zamkiem. Aby uatrakcyjnić nowoczesną winiarnię, piwnice zamku zostały odnowione według oryginalnego historycznie projektu. Obecnie w piwnicach przechowywanych jest 60,000 beczek wina w stałej temperaturze 15 stopni C.

 

Gruzja Incentive narty 8

 

Mccheta wpisana na listę UNESCO jest jednym z najstarszych miast w Gruzji (leży w prowincji Kartli we wschodniej Gruzji), niedaleko Tbilisi. Mccheta była stolicą Gruzińskiego Królestwa Iberii od III wieku p.n.e do V wieku n.e. Tutaj Gruzini przyjęli chrześcijaństwo w 317 roku, a Mccheta nadal jest siedzibą władz Gruzińskiego Prawosławnego Kościoła Apostolskiego. W mieście znajdują się słynny klasztor Monastyr Jvari (Monastyr Dżwari) oraz Katedra Svetitskhoveli.

 

Gruzja Incentive narty 12

 

Tbilisi jedna z najstarszych stolic świata. Miasto będące unikalnym i niezapomnianym połączeniem europejskiego i orientalnego uroku. Najprawdopodobniej najprzyjemniejsza przechadzka to ta po Starym Mieście, pełnym zabytkowych balkonów, starożytnych kościołów, krętych uliczek i uroczych sklepików. Bądźmy przygotowani na eklektyczne widoki począwszy od opuszczonego tramwaju przy ulicy Erekle, przez galerie sztuki przy ulicy Chardeni, a skończywszy na zadziwiającej sztuce nowoczesnej, którą można podziwiać przy ul. Sioni. Dzielnica Sololaki, z eleganckimi restauracjami i architekturą art nouveau, Stare Tbilisi – pełne kosciołów i meczetów oraz słynne łaźnie siarkowe, Betlemi – z 2 najstarszymi kościołami i niesmowitym widokiem Twierdzy Narikala, i wzgórze Mtsatsminda, wznoszące się w górę od Alei Rustaveli, to już bardziej spokojna dzielnica mieszkaniowa wypełniona urokliwymi starymi domami.

 

Gruzja Incentive narty 5

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!