---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Incentive w Polsce - wyjazdy

zimowo nartyBazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym przy organizacji indywidualnych wyjazdów narciarskich i snowboardowych, zajmujemy się koordynacją firmowych wypadów na sporty zimowe m.in. w Polskie góry.

 

Polacy najczęściej wybierają swoje własne, polskie góry, najczęściej na cel swojej podróży wybierają Tatry. Właśnie w Tatrach znajduje się bardzo wiele stoków narciarskich o różnym stopniu trudności. Zaczynając od owczych polanek, bo standardowe stoki o delikatnym nachyleniu, bo bardzo strome stoki, a nawet dostępne są dla turystów ekstremalne stoki z ustawionymi wyskoczeniami lub umieszczonymi sztucznymi przeszkodami które należy mijać.

Główne zalety wyjazdów w Polskie góry: bliska odległość, fajne regionalne góralskie chaty i jedzenie, możliwość poznania polskich góralskich obyczajów, język ojczysty

Główne wady wyjazdów na narty w Polskie góry: kolejki do wyciągów, cena nie adekwatna do ilości jazdy, pogoda płatająca figle

Incentive w Polsce

Proponujemy Państwu wizytę w takich miastach i regionach jak:

Szczyrk – Beskid Śląski
Beskid Śląski to pasmo górskie leżące na granicy z Czechami i Słowacją, 30 km od Bielska Białej i niespełna 80 km od Katowic. Rozpościera się od przełęczy Jabłonowskiej i doliny Olzy na zachodzie po dolinę Soły, granicząc z Beskidem Małym w Bramie Wilkowickiej i z Beskidem Żywieckim w przełęczy Rupienka na wschodzie.
Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są: Skrzyczne (1257m n.p.m.) i Barania Góra (1220m n.p.m).

Zakopane, Białka, Bukowina Tatrzańska – Tatry i Podhale,
Tarty są najwyższymi górami w Polsce. Jest to także najwyższe wypiętrzenie pomiędzy Alpami i Kaukazem. Kulminacją tych gór po stronie polskiej są Rysy liczące 2499 m.n.p.m. Jest tu najwięcej wyciągów, największa liczba dobrze przygotowanych tras a śnieg zalega przez pięć miesięcy w roku.
Powierzchnia całych Tatr - 785 km2 - jest mniejsza od powierzchni niejednej doliny alpejskiej ale znajduje się tu aż 60 szczytów wznoszących się powyżej 2400 metrów.

Jednym z najbardziej znanych stoków narciarskich na którym dostępny jest wyciąg jest Gubałówka, znajdująca się dokładnie nieopodal Zakopiańskich Krupówek. Jest to stok o średnim stopniu trudności, n sam szczyt stoku możemy wjechać zarówno wyciągiem krzesełkowym, czy także specjalna kolejką górską. Kolejną bardzo ciekawą trasą narciarską jest Suchy Wierch nieopodal górskiej miejscowości Bustryk, znajdującej się mniej więcej 20 km od Zakopanego. Trasa ta charakteryzuje się 3 różnymi stokami o różnych poziomach trudności. Do tego mamy do dyspozycji 3 nowo powstałe wyciągi których cena naprawdę może zadowolić gdyż karnet na wjazd przez cały dzień (24 godziny), kosztuje jedynie 55 zł. Co ważne, stok jest oświetlany mocno co daje możliwość także jazdy w późnych godzinach wieczornych. Jak więc widać polskie góry dają bardzo duże możliwości aktywnego narciarskiego wypoczynku, na całkiem nieźle przystosowanych do tego trasach narciarskich, oferuje także rozwinięte i przygotowane zaplecze infrastrukturalne, hotelarskie i kulinarne. Nic tylko wziąć urlop i wyjechać w góry na narty. Pozostaje tylko dokładnie sprawdzić swój sprzęt na najbliższy sezon.

Korbielów – Beskid Żywiecki
Leżący pomiędzy górnym biegiem Soły i Skawy Beskid Żywiecki, jest najwyższą po Tatrach grupą górską w polskich Karpatach. Najwyższym szczytem tych gór jest licząca 1725 metrów Babia Góra zaliczana do największych atrakcji krajoznawczych Polski.
Beskid Żywiecki, zwany też Beskidem Wysokim należy do regionów o znacznym ruchu turystycznym. Do głównych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych należą: Żywiec Zwardoń, Rajcza, Zawoja, Korbielów, Ujsaty.

Wierchomla, Krynica Zdrój – Beskid Sądecki
Góry te są najbardziej na wschód wysuniętą częścią Beskidów Zachodnich. Leżą między Gorcami (od zachodu) a Beskidem Niskim (od wschodu), w krainie zwanej Sądecczyzną, od której wywodzi się ich nazwa - Beskid Sądecki.
Składają się z trzech pasm stosunkowo łagodnych wzniesień (pasmo Radziejowej, pasmo Jaworzyny Krynickiej, oraz pasmo Zimnego - Dubnego). Najwyższym szczytem Beskidu sądeckiego jest Radziejowa wznosząca się na wysokość 1262 m.n.p.m.

Zieleniec – Sudety Środkowe i Wschodnie
Sudety Środkowe i Wschodnie obejmują pogranicze polsko-czeskie znane z malowniczych krajobrazów i atrakcyjnej oferty turystycznej. Zima trwa tu w zależności od miejsca nawet do pięciu miesięcy w roku. Przykładem może być Masyw Śnieżnika, gdzie śnieg nadający się do jazdy na nartach leży od grudnia do marca. W najbardziej znanych kurortach narciarskich Sudetów - Zieleńcu czy na Czarnej Górze pokrywa śnieżna przekracza 100 centymetrów i zalega czasem do maja.

Szklarska Poręba, Karpacz – Karkonosze
Karkonosze - najwyższe pasmo górskie Sudetów rozciągające się między przełęczami Szklarską i Kowarską. Ich charakter dobitnie opisywała niemiecka nazwa - "Riesengebirge", czyli Góry Olbrzymów. Zamglony wał tego masywu wznosi się ponad 1000 metrów ponad okolicę.
Krajobraz tych gór, to przepiękne, nagie, surowe szczyty, z których najwyższym jest licząca 1602 m.n.p.m. Śnieżka. Przyrodę Karkonoszy chroni Karkonoski Park Narodowy.

Ustrzyki Dolne i Górne – Bieszczady
Bieszczady stanowią najbardziej wysuniętą na południowy wschód część Polski. Są jednym z pasm Karpat. W granicach kraju znajduje się jedynie zachodnia ich część. Krajobraz tych gór to wzniesienia o łagodnych, zalesionych zboczach, z których najwyższym jest Tarnica licząca 1346 m.n.p.m.
Łagodna rzeźba tych gór sprzyja nauce jazdy na nartach czy snowbordzie, ale są tu także trasy dla zaawansowanych narciarzy i strome ścianki dla miłośników "ostrej" jazdy.

Inne regiony Polski
Mieszkańcy kilku miast w Północnej Polsce mogą uprawiać narciarstwo nie wyjeżdżając na drugi koniec Polski.
Możemy uprawiać narciarstwo nad morzem - podziwiać panoramę Zatoki Gdańskiej ze stoku Łysej Góry w Sopocie lub cieszyć się z jazdy w wielu innych miastach nie koniecznie kojarzących się z narciarstwem - choćby w Bydgoszczy czy Lidzbarku Warmińskim i Gołdapi.


wyjazdy_narciarskie_dla_firm_polska_narty_snowboard-(1)
wyjazdy_narciarskie_dla_firm_polska_narty_snowboard-(10)
wyjazdy_narciarskie_dla_firm_polska_narty_snowboard-(11)
Load More


Na naszych wyjazdach zimowych proponujemy różne atrakcje m.in.
•    zjazdy saneczkowe
•    zjazdy na byle czym
•    gry terenowe /odszukanie ukrytego skarbu/
•    wieczerza Góralska /regionalne/
•    zjazd na nartach z pochodniami
•    kuligi
•    jazdy skuterami śnieżnymi
•    przejażdżki psimi zaprzęgami
•    jazda na łyżwach
•    wieczorne biesiady przy grillu czy ognisku
•    budowa igloo
•    mecze hokeja, brombole
•    pokazy barmańskie i bary z lodu
•    apres-ski  w schroniskach
•    imprezy wieczorne tematyczne
•    imprezy na basenach
•    organizowanie wyjazdowych turniejów i wyścigów /np. squash, psie zaprzęgi/
Gwarantujemy super zabawę, doświadczonych instruktorów, ubezpieczenie ski, sprawdzone Hotele i Ośrodki

Serdecznie zapraszamy na zorganizowane firmowe wyjazdy narciarskie dla Klientów, pracowników czy dla celów promocyjnych z PowerSport! - Incentive w Polsce

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd