---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wyjazdy narciarskie i snowboardowe dla firm Słowacja i Czechy. Wyjazdy motywacyjne Słowacja, Czechy

Wyjazdy narciarskie i snowboardowe dla firm Słowacja i Czechy. Wyjazdy motywacyjne Słowacja, CzechyGóry Słowacji są znacznie rozleglejsze i dziksze niż nasze Karpaty. Kilometrami ciągną się bory świerkowe, w górach jest o wiele mniej schronisk i dróg niż u nas. Spośród licznych pasm zdecydowano się intensywnie zagospodarować dla turystów tylko wybrane rejony. Należą do nich w pierwszej kolejności Tatry - najwyższe pasmo Karpat i Słowacji.

 

Tatry Słowackie to jedyny obszar w kraju o krajobrazie alpejskim, sięgający 2655 m n.p.m. na szczycie Gelrachu. Zajmują one znacznie większy obszar niż Tatry Polskie. Z tego powodu zagęszczenie turystów jest tu o wiele mniejsze niż u nas.

Główne zalety: bliskość i atrakcyjność stoków, mniejsza cena niż wyjazdów na narty do Włoch, Francji czy Szwajcarii, dużo obiektów z basenami termalnymi, pyszne jedzenie regionalne

Główne wady: możliwe kolejki do wyciągów, po wprowadzeniu euro większe niż były ceny

Wyjazdy narciarskie na Słowację głównie organizujemy w miasta i regiony:

Chopok, Jasna – Niskie Tatry
Południowe stoki Chopoka – najbardziej narciarskiej góry Słowacji - stanowią znakomity teren zjazdowy – zapewnia to bardzo korzystna konfiguracja terenu i dobre, naturalne warunki śniegowe. Nie jest to ośrodek tak rozwinięty jak jego północny „brat”, ale może być także celem atrakcyjnych zjazdów. Przez wiele lat południowe i północne stoki Chopoka były połączone kolejką krzesełkową, której górna stacja do dziś jest charakterystycznym punktem w grzbiecie Niżnych Tatr, pozwalającym rozpoznać szczyt z dużej odległości. W latach 90-tych kolejkę zlikwidowano, a oba tereny narciarskie, pomimo wspólnego zarządzania i wspólnego skipasu zaczęły żyć własnym życiem. Dopiero w sezonie 2006/07 doprowadzono pod główny grzbiet wyciągi z obu stron i ponownie nastąpiło narciarskie „zjednoczenie” całej góry.
Południowe stoki posiadają zdecydowanie mniej rozwiniętą infrastrukturę – jest tu tylko 6 wyciągów, z czego 1 krzesełkowy, ale za to tras narciarskich jest łącznie prawie 9 km, a oprócz tego znajdują się tu specjalne strefy do freeride’u. Zgrupowane są one w dwóch terenach – w pobliżu hotelu górskiego „Kosodrevina” i w pobliżu hotelu „Srdiečko”. Zdecydowanie jest to teren przeznaczony dla zaawansowanych narciarzy – długie i trudne trasy to specjalność południowych stoków Chopoka. Na dodatek, w pogodny dzień słońce świeci nam w twarz i zapewnia niezapomniane wrażenia na stoku (i opaleniznę!!!).
Najłatwiej dotrzeć na południowe stoki korzystając z wyciągów w Jasnej, można także dojechać tu przez przełęcz Czertowicę – u stóp Chopoka także od tej strony znajduje się spora baza noclegowa i gastronomiczna.

Smokowiec, Tatrzańska Łomnica  - Tatry
Stary Smokowiec jest zmodernizowanym ośrodkiem narciarskim położonym w przepięknym otoczeniu Tatr Wysokich, z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych i turystyki górskiej na wysokości ponad 2000 m n.p.m.

Tatrzańska Łomnica jest  zmodernizowanym ośrodkiem narciarskim położonym w przepięknym otoczeniu Tatr Wysokich, z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów zimowych i turystyki górskiej na wysokości ponad 2000 m n.p.m.

Możliwa jest wieczorna jazda na nartach w każdy piątek i sobotę, w godz.17.30-20.30.

Wyjazdy narciarskie do Czech organizujemy głównie do miast i regionów:

Harrachov

Harrachov położony jest w zachodniej części Karkonoszy graniczącej z Górami Izerskimi, w dolinie rzeki Mumlavy. Otoczenie od południa Czarcią Górą (Čertová Hora) a od północy przesmykiem Novosvětským sprawia, że tutejsze górskie warunki klimatyczne czynią z niego doskonały ośrodek sportów zimowych i rekreacji. I chociaż jego wysokość nad poziomem morza 680 m (przy kościele) nie jest uderzająca, trochę racji mają starzy mieszkańcy twierdząc, że w Harrachovie przez połowę roku jest chłodno, a przez drugą zimno.

Dzięki takiemu ukształtowaniu terenu, odpowiedniemu dla terenów narciarskich, Harrachov stał się stopniowo znanym na świecie centrum narciarskim, oferującym wysokiej jakości usługi związane ze sportami zimowymi. Harrachov oferuje szereg sztucznie naśnieżanych tras zjazdowych z Czarciej Góry , o różnym stopniu trudności, z dwiema cztero krzesełkowymi kolejkami aż na szczyt, wiele utrzymanych tras biegowych i dróg aż do grzbietów Karkonoszy, dużą ilość miejsc treningowych dla początkujących narciarzy i dzieci, wiele szkół narciarskich z doświadczonymi instruktorami jazdy na nartach oraz bogactwo wypożyczalni sprzętu sportowego i.t.p. Jako jedyny w Czechach i jeden z niewielu na świecie, ośrodek ten wyposażony jest w kompletny zestaw ośmiu skoczni narciarskich. Od najmniejszej z 8 metrowym punktem krytycznym dla pięcioletnich brzdąców, aż po skocznię mamucią K 185 umożliwiająca prawdziwym i odważnym sportowcom loty na odległość ponad 200 m.

Spindlerowy Młyn – Karkonosze

Szpindlerowy Młyn jest położony na wysokości 715 – 1310 m n.p.m. i panują tu idealne warunki do jeżdżenia i bieganie na nartach przez około pięć miesięcy w roku. Czekają tu na Państwa perfekcyjnie utrzymane trasy narciarskie o wszystkich stopniach trudności i łącznej długości 25 km oraz 14 wyciągów orczykowych i krzesełkowych, które mogą łącznie przewieźć 17 500 narciarzy za godzinę. Trasy narciarskie spełniają wymogi FIS (Międzynarodowa Federacja Narciarska) i umożliwiają organizowanie zawodów o randze światowej. Dlatego „Szpindel“ jest nazywany „Perłą Karkonoszy“ albo "Val d'Isere Europy Środkowo-Wschodniej".

W miesiącach letnich jest wyjątkowym miejscem dla miłośników turystyki wysokogórskiej,  rowerowej oraz wielu innych dyscyplin, które stanowią atrakcję tej prawdziwie wczasowej górskiej miejscowości. Znajdziecie więc Państwo atrakcje, które pozwolą uwolnić nieco adrenaliny np. paragliding, wspinaczkę po skałach, wycieczki na czterokołowcach czy też cało sezonowo czynną trasa bobslejową. Są też do dyspozycji korty tenisowe, squash, bowling oraz basen ze ślizgawką.
Możemy również zaproponować programy zabawowe dla ludzi w każdym wieku, tak dla dzieci jak i dla seniorów, a nawet dla całych rodzin z dziećmi. Zawsze znajdzie się ciekawa propozycja gdzie iść na wycieczkę i co zrobić z wolnym czasem w Szpindlerowym Młynie. Całe miasto należy do Karkonoskiego Parku Narodowego i tak samo jak i całe Karkonosze  oferuje dużo szlaków turystycznych, które pokazują piękno przyrody tych stron.

Atrakcje w ramach oferty do Słowacji i Czech:
•    zjazdy saneczkowe
•    zjazdy na byle czym
•    gry terenowe /szukanie skarbów lub pisane pod daną firmę/
•    foundee na stoku lub wieczerza Góralska /regionalne/
•    zjazd na nartach z pochodniami
•    kuligi
•    jazdy skuterami śnieżnymi
•    przejażdżki psimi zaprzęgami
•    jazda na łyżwach
•    wieczorne biesiady przy grillu
•    ogniska
•    budowa igloo
•    mecze hokeja, brombole
•    pokazy barmańskie i bary z lodu
•    apres-ski  w schroniskach
•    imprezy wieczorne tematyczne
•    imprezy na basenach
•    organizacja wyjazdowych turniejów sportowych
Gwarantujemy super zabawę, doświadczonych instruktorów, ubezpieczenie ski, sprawdzone Hotele i Ośrodki.

Serdecznie zapraszamy na zorganizowane firmowe wyjazdy narciarskie dla Klientów, pracowników czy dla celów promocyjnych z PowerSport!

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd