---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Dominikana – słoneczna kąpiel na karaibskich plażach

Dominikana – słoneczna kąpiel na karaibskich plażachZamień szarugę i dokuczliwe zimno na błękitne laguny i gorące rytmy! Jedź na Dominikanę w ramach oferty incentive. Gwarantujemy zakwaterowanie w eleganckich hotelach, szczodre słońce, bielusieńki piasek na plaży i otoczenie 15 gatunków palm. Wyjazdy organizowane są przez cały rok i skrupulatnie zaplanowane.

 

 

 Wyjazdy motywacyjne Dominikana 1
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 10
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 11
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 12
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 2
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 3
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 4
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 5
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 6
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 7
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 8
Wyjazdy motywacyjne Dominikana 9

Program imprezy motywacyjnej obejmuje m.in.: rajd motorówkami na wyspę Saona i powrót katamaranem przy dźwiękach merengue, safari połączone z wizytą na plantacji trzciny cukrowej i kawy, nurkowanie wśród rekinów, płaszczek i delfinów, naukę latynoskich tańców merengue i bachata oraz opalanie przy każdej nadarzającej się okazji.
Dla szukjących dodatkowych wrażeń proponujemy: jazdę konną po plaży, wycieczkę do sarkofagu Krzysztofa Kolumba w Santo Domingo, spływ pontonami rzeką Rio Yaque del Norte, kurs kitesurfingowy i windsurfingowy.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!