---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Safari nurkowe w Australii

Safari nurkowe w AustraliiAkweny otaczające Australię to wymarzone miejsca do nurkowania. Szczególnie ciekawie jest na zachodnim wybrzeżu kontynentu. Wspaniałe rafy koralowe, niezliczone gatunki morskich stworzeń, porzucone wraki statków korcą, by zagłębić się w błękitnej otchłani. To właśnie tam zabierzemy Państwa na niepowtarzalną wyprawę, podczas której będziecie mieli okazję pływać z rybami wielkości ludzi, w tym granikiem, mureną i napoleonem, a także płaszczkami, żółwiami i rekinami czy gigantycznymi wargaczami Maori.

Nocne eksploracje głębin w towarzystwie krabów, mięczaków czy langust będą równie ekscytujące. To w osławionych Cod Hole i North Horn. Natomiast w Osprey Reef możecie spodziewać się widocznośći do 40 m i pionowych ścian sięgających nawet do 1000 m w głąb wody. 6-dniowe safari nurkowe zakończy się zwiedzaniem malowniczej wyspy Lizard Island, jednego z ulubionych miejsc wypoczynku gwiazd Holywood, i lotem widokowym do Cairns tuż nad Wielką Rafą Koralową. Ale że nie samym odkrywaniem podwodnych tajemnic człowiek żyje, przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo atrakcji na lądzie i... na wodzie.

Safarii nurkowe Australia 1
Safarii nurkowe Australia 10
Safarii nurkowe Australia 11
Safarii nurkowe Australia 12
Safarii nurkowe Australia 2
Safarii nurkowe Australia 3
Safarii nurkowe Australia 4
Safarii nurkowe Australia 5
Safarii nurkowe Australia 6
Safarii nurkowe Australia 7
Safarii nurkowe Australia 8
Safarii nurkowe Australia 9

Nikomu nie ujdzie na sucho spływ rwącą rzeką Tully, przepływającą przez dżunglę tropikalną, liczącą ponad 45 wodospadów. Na pokładzie amfibii Army Duck udacie się na wycieczkę po lesie deszczowym z przewodnikiem. Na tym wyjeździe motywacyjnym staniecie oko w oko z kangurami, kazuarami i krokodylami. Zobaczycie malowniczą wioskę aborygeńską Kurandę. Nauczycie się rzucać bumerangiem. Wypijecie lampkę szampana przy zachodzie słońca nad Ayers Rock, formacją skalną w parku narodowym Uluru-Kata Tjuta. Przemierzycie samochodami terenowymi piaszczyste wydmy w drodze do Alice Springs. Zwiedzicie typową australijską farmę Curtin Springs Cattle Station. Zjecie pieczone ogony kangurów... Ostatnie dwa dni zrekompensują Wam kilkunastodniową rozłąkę z cywilizacją. Zostaniecie przetransportowani do Sydney. Tam w towarzystwie polskojęzycznego przewodnika zobaczycie najsłynniejsze miejsca tej wyjątkowej metropolii, w tym historyczną dzielnicę The Rocks, nabrzeżę Circular Quay, Sydney Opera House, most Harbour Bridge i port Darling Harbour. Doświadczycie też, jak miasto tętni nocą.

Podczas wyprawy incentive oferujemy liczne atrakcje fakultatywne jak widokowy lot balonem na krainą Atherton Tablelands, wycieczka do ogrodów botanicznych z tropikalną fauną w okolicach Cairns, zwiedzanie farmy krokodyli na pokładzie łodzi, kolacja w Night Zoo czy nurkowanie w wodach w pobliżu Sydney.
W drodze do Australii zachęcamy także do zwiedzenia Hong Kongu, gdzie samolot będzie miał międzylądowanie.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd