---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Bali, Wyspa Bogów - wyjazd firmowy do Indonezji

 

Impreza firmowa na Bali w IndonezjiIndonezyjska wyspa Bali uznawana jest za jedną z najpiękniejszych wysp tropikalnych na świecie. Ten mały, piękny, unikatowy raj z cudownymi plażami  oraz bujną i zieloną roślinnością co roku przyciąga tysiące turystów z różnych zakątków świata. Wyspa leży na Oceanie Indyjskim, zajmując obszar 5,6 tys. km kwadratowych. Na Bali przez cały rok panuje przyjemny ciepły, tropikalny klimat a poza walorami przyrodniczymi można podziwiać wspaniałe świątynie, unikatową kulturę i sztukę oraz niesamowite rękodzieło ludności tubylczej. Przyjaźni i otwarci mieszkańcy wyspy bez problemu posługują się językiem angielskim. Dominująca religia jest hinduizm balijski.


Bali Wyspa Bogów - firmowo

Zapraszamy Państwa do zorganizowania imprezy firmowej na Bali w Indonezji. Poniżej przykładowy 5 dniowy program pobytu:

Po przylocie na wyspę grupa zostanie przywitana przez balijskie tancerki ubrane w tradycyjne stroje, które powitają uczestników girlandami z kwiatów frangipani, zimnymi ręcznikami oraz zimnymi napojami. Portierzy przejmą bagaże uczestników, które pojadą osobnym transportem do hotelu. W hotelu grupę przywitają Balijczycy ubrani w tradycyjne stroje grając na balijskim instrumencie rindik. Wieczorem powitalna kolacja w restauracji.

Incentive Azja - Bali

Następny dzień przeznaczony jest w całości na odpoczynek i aklimatyzację. Popłyniemy katamaranem na wyspę Nusa Panida, gdzie grupa będzie miała czas na relaks i plażowanie. Poza tym na uczestników czekają atrakcje wodne takie jak snorkelling, banana boat oraz lunch grillowy. Kolacja przy zachodzie słońca w drodze powrotnej na jachcie. Latawce to hobby i ogromna pasja wszystkich Balijczyków. Dlatego nie sposób pominąć tą tradycję podczas wyjazdu. Podczas plażowego wypoczynku na wyspie uczestnicy będą mieli okazję oddać się tej balijskiej rozrywce. Zorganizujemy też zawody latawcowe. Po zawodach każdy z Uczestników otrzyma swój latawiec w prezencie.

Impreza firmowa na Bali w Indonezji

Kolejnego dnia grupę czeka niezwykła wyprawa - jazda na słoniach, pokaz słoniowych talentów oraz własnoręczne karmienie słoni! Park słoni w okolicach Ubud to najpiękniejszy i najbardziej zadbany park, który zachwyca tropikalną roślinnością. Po jeździe na uczestników czeka lunch w parkowej restauracji.
Korzystając z bliskości Ubud wstąpimy do serca kulturalnego i artystycznego Bali, jakim jest ta malutka, urokliwa miejscowość. Kolejną atrakcją odkrywającą zaskakujące oblicze Bali będzie wizyta w czarodziejskim ogrodzie a jednocześnie muzeum/domu ekscentrycznego hiszpańskiego malarza – skandalisty Antonio Blanco. Artysta ten zapisał się w historii malarstwa balijskiego swoimi odważnymi kobiecymi aktami. Do szaleństwa zakochany w swojej pięknej balijskiej żonie Ni Ronji (balijskiej tancerce) przez lata stworzył dziesiątki jej przepięknych, odważnych aktów. Malował także inne nagie kobiety, miewał romanse, skandalizował. Odwiedzili go m.in. The Rolling Stones, Michael Jackson czy Sting. Na pamiątkę tej wizyty uczestnicy otrzymają prezent – miniaturę najsłynniejszych obrazów.

Bali Wyspa Bogów - firmowo

Po ekscytującej wizycie wyciszymy swoje emocje wspaniałym widokiem niezwykle pięknej tropikalnej roślinności, rozpościerającym się z górnego tarasu budynku. Po zejściu na dół czeka okazja do poobcowania z egzotycznymi ptakami, które zamieszkują ten niezwykły, czarodziejski ogród.
Nie sposób będąc w Ubud nie zrobić pamiątkowych zakupów. Ubud to najlepsze miejsce do tego. Pełne sklepów i straganów ulokowanych w gwarnych i malowniczych uliczkach, zapewni każdemu satysfakcjonujące polowanie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: rzeźby, rękodzieło, elementy do dekoracji domu i wystroju wnętrz, ubrania, buty, torebki i biżuteria. Warto także kupić kawę i kadzidełka.

Incentive Azja - Bali

Czwartego dnia czeka nas całodniowa wycieczka na wschodnie Bali. Zobaczymy najważniejszą świątynię na Bali Besakih Mother Temple, ruiny Pałacu Królewskiego Kerta Gosa w Klunkung ze słynną salą sądową, a także Pałac Królewski na wodzie w  miejscowości Ujung. Lunch w restauracji Mahagiri z widokiem na przepiękne ogromne pola ryżowe i wulkan Agung!
Odwiedzając Świątynię Matkę Besakih uczestnicy otrzymają w prezencie tradycyjny element stroju balijskiego jakim jest Sarong, którym każdy zostanie profesjonalnie opasany. Dodatkowo mężczyźni otrzymają tradycyjne balijskie nakrycie głowy Udang. Są to elementy wymagane przy wejściu do świątyni. Jednocześnie będą one wspaniałym prezentem i pamiątką po wyjeździe.

Bali Wyspa Bogów - firmowo

Ostatniego dnia wczesnym rankiem wejście na wulkan Batur (1717m.n.p.m.)  Jest to nadal czynny wulkan, który wybuchł ostatnio w 2000 roku. Wejście na niego jest łatwe i zajmuje ok 2h. Ze szczelin w podłożu unosi się ciepłe powietrze, co potęguje doznania i emocje. Ze szczytu rozpościera się przepiękny widok na okolicę.
Pod wulkan do regionu Kintamani przejedziemy konwojem kolorowych oldscool’owych cabrioletów marki VW. Po zejściu z wulkanu będziemy przejeżdżać przez malownicze wioski i krajobrazy,  zatrzymując się przy spektakularnych tarasach ryżowych Tegalalan.

Impreza firmowa na Bali w Indonezji

Wieczorem wspaniała  pożegnalna uczta złożona z przepysznych owoców morza: grillowane na łupinach kokosa ryby Red Snaper (najlepsza ryba w Azji), grillowane krewetki, kalmary i mule oraz warzywa. Cała uczta odbędzie się podczas przepięknego zachodu słońca bezpośrednio na plaży w Jimbaran, maleńkiej rybackiej wiosce. Miejsce kolacji zostanie specjalnie udekorowane flagami Umbul Umbul z logo Państwa firmy.

Incentive Azja - Bali

Oferta wyjazdu oraz główne atrakcje:
przelot z Polski z przesiadką w jednym z portów europejskich lub azjatyckich
zakwaterowanie w pokojach dwu-osobowych w hotelach **** i ***** gwiazdowych
rejs katamaranem na wyspę Nusa Penida (relaks, snorkelling, lunch grillowy, plażowanie, sporty wodne, zawody latawcowe)
przejażdżka na słoniach, pokaz słoniowych talentów oraz własnoręczne karmienie słoni
muzeum skandalisty Antonio Blanco wraz z wizytą w rajskich ogrodach
wschodnie Bali (Świątynia Besakih, ruiny pałacu królewskiego Kerta Gosa, Pałac Królewski na wodzie)
wejście na wulkan Batur, przejażdżka oldscool’owymi cabrioletami
lunche i kolacje w klimatycznych restauracjach
pożegnalna kolacja na plaży w Jimbaran
możliwość zakupów wyrobów rękodzielniczych na lokalnym rynku
prezenty dla każdego uczestnika wyprawy


Impreza firmowa na Bali w Indonezji


Bali Wyspa Bogów - firmowo

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd