---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Maroko Adventure - wyprawa off-road, surfing, góry Atlas, pustynia

Maroko AdventureZapraszamy na freestylowy, firmowy trip do Maroko. Na miejscu będziemy poszukiwać eliksiru młodości, spróbujemy zrozumieć sekret uśmiechu Marokańczyków. Odwiedzimy bajkowy Marakesz z jego słynnym placem Jema El Fna i labiryntem uliczek w Souk`u, przekroczymy samochodami Atlas i wypijemy kawę prawie na wysokości Rysów oglądając zapierającą dech w piersiach panoramę Atlasu łagodnie opadającego ku równinom, aby wreszcie dotrzeć nad ocean.

W trakcie eskapad samochodami zwiedzimy wybrzeże od Essaouir`y dawnej portugalskiej kolonii pirackiej, aż po Tifnit z sprawiającym nieziemskie wrażenie miastem wykutym w klifie nad samym oceanem. Plaże w Tifnit ‘grały’ m.in. w „Powrocie na planetę małp”. W tej małej rybackiej wiosce zjemy rybę prosto z oceanu usmażoną na naszych oczach przez lokalnego rybaka. Odwiedzimy Agadir, miasto niewiele mające wspólnego z wyobrażeniem o arabskich miastach, zobaczymy największą flotę sardynkową na świecie i wieczorną panoramę Agadiru ze szczytu góry leżącej obok miasta.

wyjazdy_motywacyjne_dla_firm_maroko_firmowe_wyjazdy_4x4_off_road_wyprawy-(1)
wyjazdy_motywacyjne_dla_firm_maroko_firmowe_wyjazdy_4x4_off_road_wyprawy-(10)
wyjazdy_motywacyjne_dla_firm_maroko_firmowe_wyjazdy_4x4_off_road_wyprawy-(11)
Load More


Podczas jednej z wycieczek trafimy do Rajskiej doliny prowadzącej do malowniczego wodospadu z wodą o temperaturze zaledwie kilku stopni, która da trochę chłodu w zapewne upalny dzień. Będzie też okazja do spróbowania swoich sił w sportach wodnych: surfing, skimboard czy jetski.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!