---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

"Łączy nas Warszawa" - idea wspólnego działania dla dobra warszawiaków

Warszawa"Łączy nas Warszawa" to wezwanie do budowania głębszych relacji wśród warszawiaków - wśród osób, firm i instytucji, a także wezwanie do rozwoju i jeszcze większego otwarcia się na świat, bo dobrem trzeba się dzielić, ale i pozyskiwać dobro z całego świata dla warszawiaków i wszystkich należy angażować do budowania naszego wspólnego domu, bo bycie członkiem takiej wspólnoty zobowiązuje.

 

Przyłącz się. Idź. Twórz przyszłość.

Jest to idea wspólnego działania dla dobra warszawiaków bez względu na przynależność do partii, wyznawanej religii czy poglądów.
Idea wolności, równości i sprawiedliwości społecznej oraz troski o każdego człowieka.
Idea rozwoju miasta, wielkiej Warszawy - otwartej na każdego przybywającego,pragnącego czynnie przyłączyć się do tworzenia tej rzeczywistości;to otwartość na nowoczesność, na rozwój technologii, na środowisko naturalne i przyrodę,na tworzenie i utrzymywanie klimatu do rozwoju biznesu i kontaktóworaz wymiany międzynarodowej.
To, co najpiękniejsze – to nasza Warszawa.

Link do strony https://laczynaswarszawa.pl/index.html

Warszawa

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd