---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

www.4światy.com

Jesteśmy pierwszym kompleksowym portalem biznesowym zrzeszającym szeroko pojętą branżę konferencyjno – eventową tzn: konferencje, szkolenia z wyjazdami firmowymi i Wellness & SPA.
4swiaty.com to od 6 lat ceniony w branży serwis internetowy, jak również miejsce, w którym znajdziesz wszelkie  atrakcje, usługi oraz produkty niezbędne do organizacji konferencji / szkoleń / imprez firmowych.


4swiaty.com to również doskonała platforma do komunikacji pomiędzy organizatorem eventu a obiektami konferencyjno - hotelowymi. Dzięki portalowi 4swiaty.com wiele firm znalazło stałych partnerów do współpracy.

Kto nas odwiedza:

 • - Działy marketingu firm i kadr (HR) szukających obiektu konferencyjnego
 • - Agencje eventowe, reklamowe, agencje PR, frmy szkoleniowe,
 • - Profesjonalni Organizatorzy Konferencji (PCO), stowarzyszenia, administracja publiczna,
 • - Firmy integracyjne szukające obiektu do zorganizowania imprezy, noclegu, szkolenia itd...
 • - Firmy poszukujące partnerów biznesowych
 • - Firmy poszukujące organizatora imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych Osoby indywidualne chcące skorzystać z obiektów Wellness & SPA


Dlaczego warto:

Państwa obiekt znajdzie się w jednym z najpopularniejszych serwisów branży konferencyjno - eventowej w Polsce, w prestiżowej domenie 4swiaty.com, zajmującej czołowe pozycje w wyszukiwarce Google,
dostępnej na wszelkich targach branżowych w Polsce i za granicą.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd