---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Pomoc

W tym miejscu zamieszczamy prośby od przyjaciół i znajomych w ramach pomocy najbardziej potrzebującym. Chcielibyśmy by ta strona była przez Was odwiedzana przy okazji wypełniania Pit-u i możliwości odliczenia 1% podatku, przy okazji świąt i uszczęśliwianiu dzieci prezentami, a także przy codziennym życiu i pamięci, że ktoś czeka na Wasze wsparcie.

 

Zamieszczone tu informacje są potwierdzone tzn są to informacja z pierwszej ręki. Przekazujcie też dalej - apele o wsparcie i pomoc najbardziej potrzebującym. Oni czekają na Waszą pomoc.

Pomoc dla Piotra Zdunka

Piotr ZdunekPiotra już nie muszę przedstawiać. Jednak dla tych co zapomnieli lub nie znają w skrócie :

- Piotr lat 48, pasjonat żeglarstwa i przemiły człowiek. „Loża Szyderców” pływająca po mazurach - to On :)

- Trzy i pół roku temu rozbolała go głowa, rano obudził się już z częściowym paraliżem.

- Efekt - tętniak w mózgu. Niedowład prawej części ciała i calkowita utrata mowy. Piotr wszystko rozumie i stan umysłu ma jak przed wypadkiem jednak prysnęło połączenie mózg - mowa i nie jest w stanie niczego powiedzieć. Zostają tylko kalambury. Masakra i bezsilność.

 

Czytaj więcej...

1% podatku dla Patrycji

Pati PietrzakTo już kolejny rok w którym prosimy o 1% dla Patrycji. Z góry dziękujemy.
Pieniądze zebrane na koncie fundacji przeznaczamy na rehabilitację, która towarzyszy Patrycji od 3 miesiąca życia...
Patrycja jest cały czas rehabilitowana, korzysta ze specjalnych ortez na nóżki, poddawana jest zabiegom obstrzykiwania toksyną botulinową. Wszystko po to aby walczyć z napięciem mięśni, uniknąć przykurczy i aby jej chód był jak najlepszy.

Czytaj więcej...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd