---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, składania zapytań oraz spotkań podczas których przedstawimy Państwu pełną ofertę oraz stworzymy wyjątkową kreację specjalnie dla Państwa.
    ---------------------------------

Oferta POWERSPORT

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.
 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

Wyszukiwanie

Logowanie

Nasz zespół – kim jesteśmy

Jedną z głównych zalet Agencji Power jest  dobór odpowiednich osób do pracy, które to od lat realizują pomysły imprez firmowych i wyjazdów motywacyjnych.  W firmie naszej mamy połączenie wielu charakterów,  doświadczenia przy tworzeniu i realizowaniu eventów i wyjazdów z kreatywnością i otwartością na ludzi.  Zaangażowanie, pasja i wytrwałość to cechy, które cenimy najbardziej, bo inspirują innych do stawiania jeszcze odważniejszych kroków na drodze do sukcesu.

ola krzeminska

Olga Krzemińska – Managing Director

Olga Krzemińska - Inicjatorka firmy PowerSport (Power Sp. z o.o.), v-ce Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE). Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji im. Koźluka w Warszawie. Zaczęła swoją przygodę w branży od wyjazdów narciarskich (1997), turniejów squash-a (w latach 2002-2004 vice Mistrzyni Polski w Squashu), wyjazdów żeglarskich, nurkowych i kite-surfingowych. Prywatnie lubi wyjazdy i sport w każdym wydaniu – dzięki pracy w Agencji ma więcej możliwości realizować swoje pasje i wyjeżdżać w piękne miejsca pokazując cudowny, aktywny świat innym. Pasjonują ją również eventy motoryzacyjne i ekstremalne w każdym wydaniu.

W zimie na narty i snowboard najchętniej wraca do Francji i Włoch. W lecie najchętniej koordynuje wyjazdy aktywne: wyprawy nurkowe /safari/, wyjazdy na kite-surfing, spływy rzekami /rafting, canioning, kajaki, tratwy/, a także żeglarskie na dalekie i bliskie wody.

Powersport zespółPiotr Zasadzki – Event/Incentive Director

Z branżą organizacji wydarzeń związany jest od 2006 roku. Od 2008 roku, prowadzi Dział Eventowy Agencji, przekładając na swój zespół entuzjazm oraz zaangażowanie towarzyszące realizowanym przez niego projektom. Współtwórca klubu Elite Circle. Organizował wiele wydarzeń specjalnych, wśród nich  między innym takie perełki jak Gran Turismo Polonia, Rage Race oraz Rage  /klub Elite Circle/.  W portfolio jego usatysfakcjonowanych klientów możemy znaleźć takie firmy jak Shell, Polkomtel, VW, UEFA oraz wiele innych. Jego hobby to grafika 3d.

Powersport zespół

Olga Pietrzak – Event/Incentive Manager

Olga Pietrzak, zawodowo pracuje blisko piętnaście lat, organizacją eventów zajmuje się od lat sześciu. Wcześniej związana z planowaniem i zarządzaniem sprzedażą w tym client service oraz hospitality. Prywatnie jej największą pasją są psy, posiada ich cztery. Aktywnie od blisko osiemnastu lat uprawia sporty zespołowe (hokej, koszykówka), interesuje się kryminologią.

Powersport zespółTomasz Maciążek – Event/Incentive Manager

Tomasz Maciążek – organizacją eventów zajmuje się od ośmiu lat. Zaczynał jako logistyk w dużej warszawskiej agencji. Obecnie przygotowuje i realizuje kompleksowe oferty na Polskę oraz południowo wschodnie rejony Europy. Prywatnie Tomasz Maciążek jest Członkiem Zarządu Warszawskiego Klubu Turystyki Samochodowej „Penetrator”. Stowarzyszenie zajmuje się organizacją wypraw, ekspedycji podróżniczych oraz transportów humanitarnych.

Powersport zespół

Piotr Pitura - Incentive Manager

Absolwent krakowskiego AWFu, w turystyce pracuje od 6 lat. Posiada duże doświadczanie w obsłudze turystów w wielu krajach europejskich. Pracował głównie jako pilot i przewodnik w sezonach letnich oraz instruktor snowboardu w zimie. Obecnie w firmie zajmuje się tworzeniem i realizacja programów Incentive.

Prywatnie pozytywnie nastawiony do życia pasjonat podróży, ubóstwiający poznawać nowe miejsca i ludzi. Do tej pory odwiedził i spenetrował prawie 40 krajów na 4 kontynentach. Ponadto interesuje się sportem (piłka nożna, snowboard, pływanie, bieganie) i literaturą

Powersport zespółMagdalena Jendyk –  Project Manager

Magda Jendyk – związana z PowerSport jest od samych początków czyli wyjazdów narciarskich w 1997 roku. Od paru lat odpowiedzialna była za wdrażanie nowości na stronie www.powersport.pl, a także w sieciach społecznościowych.

W tej chwili zajmuje się rozwojem działu kart sportowych OK System oraz koordynację eventów dla Hoteli i Agencji.

Prywatnie jej największą pasją i siła napędową życia są podróże - te małe i duże.

Marzenie – poczuć całym sercem Portugalię, jej magiczne wąskie i strome uliczki gdzie powstało fado i malownicze plaże z ukrytymi zatoczkami zrealizuje pracując w PowerSport.

 

Mikołaj Lusiński –  Event Manager

Związany z rozrywką od najmłodszych lat, swoje pierwsze kroki w rozrywce stawiał jako DJ, po przebytych kursach w 2002 roku rozpoczął grę w Warszawskich klubach takich jak „Tango&Cash”, „Scena 2000”, „Piekarnia” czy „Opera”. Inicjator autorskiego projektu muzycznego „Sound Pulse Session”.
Podczas pięcioletniej kariery na studiach odpowiedzialny był za produkcję większości wydarzeń rozrywkowych dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego. Podczas 5 edycji Juwenaliów, współprodukował koncerty jak i występy podczas wielkiej parady studentów.
Zaraz po ukończeniu studiów w 2011 roku rozpoczął karierę event managera podczas której do tej pory udało mu się pracować przy największych Polskich produkcjach eventowych. Prywatnie fan nowoczesnych technologii oraz motoryzacji, nie lubi zaś chodzenia po górach ;)

Powersport zespół

Sławka Golonka – freelancer związany z PowerSport

Głównie "free", znacznie mniej "lancer"… Działa w firmie dwutorowo: z jednej strony pozyskując nowe projekty, a z drugiej opiekuje się Klientami indywidualnymi organizując oraz prowadząc przeróżne warsztaty i kursy. Z wykształcenia specjalista ds. handlu zagranicznego, politolog wyspecjalizowany w marketingu i zarządzaniu oraz promocji regionu i dóbr kultur. Z pasji instruktor jogi i salsy.

Powersport zespółEliza Czyżewska – Współpracownik

Z wykształcenia psycholog. Organizacją eventów zajmuje się od trzech lat. Wcześniej współpracowała jako manager do spraw personalnych w jednej z wiodących firm konsultingowych, oraz wychowawca i organizator imprez dla dzieci.

Prywatnie jej pasją są podróże i góry, koniecznie zimą, koniecznie wysokie. Od jakiegoś czasu sprawdza się w ratownictwie i przetrwaniu w ekstremalnych warunkach. Na co dzień częściowo myślami na morzu. A jak nie z liną w ręku, nie w siodle, to na pewno spotkacie ją na siodełku nieodłącznego już towarzysza dalekich eskapad – roweru. Brała udział w sztafecie Afryka Nowaka. Obecnie realizuje projekt Rak’n’Rolling – Podróż na Zwrotnik Raka.

Absolutnie zafascynowana Afryką (Kongo, Uganda, Rwanda) i Azją (Kirgistan, Pakistan, Tadżykistan), ciągle szuka możliwości żeby tam wrócić.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd