---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Trzy medale na MWP - Zasłużeni dla przemysłu spotkań. Przedstawiciele MICE z odznaczeniami "Za zasługi dla turystyki"

Dominik Borek Olga Krzemińska Zasadzkawww SmallKończąca się w środę, 27 kwietnia, jubileuszowa, dziesiąta edycja Meetings Week Poland, najważniejszej dorocznej serii wydarzeń, kierowanych do profesjonalistów rynku spotkań w Polsce, przyniosła wiele interesujących dyskusji, inspirujących prezentacji i wystąpień. Była też okazją do podsumowań i refleksji nad tym, w jaki sposób w ciągu minionej dekady zmieniło się postrzeganie branży: od dziedziny nieomal niedostrzeganej nie tylko przez polityków, ku sektorowi, odpowiedzialnemu za wymierny, niebagatelny kawałek gospodarczego tortu, określanego niekiedy mianem produktu krajowego brutto. Sektorowi, świadomemu swego znaczenia i istotnego wpływu na rozwój innych gałęzi gospodarki. I sektorowi, o którym także politycy mówią ze świadomością tych jego cech i wartości.

Czytaj więcej...

Kolejny rok z POWER. Podsumowanie roku 2021.

power team1 SmallDrodzy Klienci i Przyjaciele,


2021 pokazał nam, że w nowej rzeczywistości potrafimy osiągać cele i tworzyć dla Was niezapomniane wydarzenia w przestrzeni online i offline. Ten rok kończymy z 50% wzrostem przychodów w stosunku do 2020. Dziękujemy Wam za to! 

Czytaj więcej...

Obostrzenia covidowe w wybranych destynacjach na świecie - Aktualizacja

covid 19 outbreak are you planning to travelZa nami ciężkich kilkanaście miesięcy walki z pandemią. Na szczęście dzięki prężnie działającemu programowi szczepień na całym świecie możemy znów cieszyć się podróżowaniem i możliwością zabrania naszych klientów w najbardziej odległe zakątki świata. Specjalnie dla Państwa zebraliśmy najważniejsze informacje o obowiązujących restrykcjach wjazdowych i panujących na miejscu w wybranych rekomendowanych przez nas destynacjach otwartych dla turystów. Zachęcamy do zapoznania się z listą poniżej.Za nami ciężkich kilkanaście miesięcy walki z pandemią. Na szczęście dzięki prężnie działającemu programowi szczepień na całym świecie możemy znów cieszyć się podróżowaniem i możliwością zabrania naszych klientów w najbardziej odległe zakątki świata. Specjalnie dla Państwa zebraliśmy najważniejsze informacje o obowiązujących restrykcjach wjazdowych i panujących na miejscu w wybranych rekomendowanych przez nas destynacjach otwartych dla turystów. Zachęcamy do zapoznania się z listą poniżej.

Czytaj więcej...

Dlaczego muchy w Australii latają wolniej? /Tygrysy Biznesu/

Australia my dream 14Wyjazd do Australii zawsze był moim marzeniem. To jedno z tych pragnień, które nosiłam w sercu latami, wierząc, że kiedyś się spełni. Zawsze jednak „coś” stawało na mojej drodze. Zawsze były ważniejsze tematy, plany czy zdarzenia. W końcu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i na początku lutego, wspólnie z rodziną wyruszyłam w podróż, by poznać to wyjątkowe miejsce.

Czytaj więcej...

Eventy online w dobie koronawirusa - wywiad dla magazynu Nowy Marketing

eventy online 2Z magazynem Nowy Marketing o eventach rozmawiał Krzysztof Retecki - event manager Agencji Power.

 1. Czego nie zastąpią eventy online? Jakie są ich minusy? Dlaczego powrót do offline'u jest ważny?

Po wprowadzeniu licznych obostrzeń wczesną wiosną, branża eventowa została praktycznie z dnia na dzień całkowicie zamrożona. W związku z trwającym przestojem, agencje eventowe lawinowo zaczęły przestawiać się na działania online.

Czytaj więcej...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd