---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Szkolenia i Konferencje

Zapewniamy kompleksową obsługę szkoleń, konferencji i warsztatów. Zakres naszych działań obejmuje wybór hotelu, ułożenie harmonogramu wydarzenia, zaprojektowanie i wysłanie zaproszenia oraz przygotowanie strony internetowej eventu, na której goście mogą się logować. Nasz zespół posiada wszelkie kompetencje, aby sprostać najbardziej wymyślnym potrzebom.

Gwarantujemy oprawę na najwyższym technicznym poziomie zarówno pod względem jakości dźwięku, światła, jak i scenografii. Na życzenie zrealizujemy także transmisję on-line (video-konferencja).

Szkolenia narciarskie dla firm

Narty snowboard wyjazdy zimoweZimowe dni nie oznaczają wcale konieczności rezygnacji z aktywnego spędzania czasu. Mimo chłodu i opadów śniegu, również zimą, możemy zaproponować Państwu firmowe szkolenie w białym puchu na świeżym powietrzu. Odrobina wysiłku fizycznego, połączona z dobrą zabawą oraz ciekawym programem sprawi, że zapomnicie Państwo o zimowej aurze i oddacie się doskonałej zabawie.

więcej o nartach dla firm...

Szkolenia survivalowe dla firm

Survival z PowerSport - Szkolenia survivaloweNajczęściej boimy się tego, co nieznane, obce. Lękamy się sytuacji, w których nie potrafimy sobie poradzić oraz właściwie zareagować na czające się niebezpieczeństwo. Wypadek drogowy, trzęsienie ziemi, spotkanie dzikich zwierząt podczas wycieczki w górach, drastyczne załamanie pogody, powódź to nie są zdarzenia, które spotykamy na co dzień nawet w dorosłym życiu.
 
Ważne jest jednak, aby już od młodych lat uczyć, jak zachować się w sytuacji zagrożenia, jak uniknąć paniki i jak pomóc sobie oraz innym. Kurs Survivalu uczy radzić sobie z zaskoczeniem, niepewnością, lękiem i strachem.

Czytaj więcej...

Firmowe szkolenia kulinarne - warsztaty

 

Firmowe szkolenia kulinarneNiesamowite smaki, zapachy, a przy tym wspaniała integracja firmowa to szkolenie kulinarne. W Waszej firmie na pewno są ludzie, którzy nigdy nie gotowali profesjonalnie, ale swoją pasją i ogromnym entuzjazmem przewyższają zawodowych kucharzy.

Pełni nietuzinkowych pomysłów lubią eksperymentować w kuchni świetnie się przy tym bawiąc. Szkolenie może wprowadzić uczestników w tajniki jednego regionu kuchni bądź też może być przekrojem kuchni świata.

więcej o szkloeniu kulinarnym...

Firmowe szkolenia fotograficzne dla pracowników

Firmowe szkolenia fotograficzne dla pracownikówJak zrobić piękne zdjęcie, dostrzec świat przez pryzmat fotografii?

Dla wszystkich chłonnych użytecznej wiedzy podanej w atrakcyjny sposób proponujemy imprezy integracyjne w formie szkolenia fotograficznego, podczas którego uczestnicy odkryją tajniki pracy z aparatem.

 

W atmosferze wspaniałej zabawy opanują m.in. grę światłem zarówno w plenerze, jak i podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej w studiu.

więcej o szkoleniu foto...

Szkolenia aktorskie

Szkolenie aktorskie - PowerSportW dzisiejszych czasach zachowanie pokerowej miny gdy wymaga tego sytuacja przy rozmowie z klientem to wielka sztuka. Dlatego też aby się tego nauczyć i wytrenować umiejętności aktorskie proponujemy Szkolenie Aktorskie. Poprowadzą je wybitni i profesjonalni w swym zawodzie aktorzy m.in. Teatru Wielkiego oraz Teatru Polskiego.  Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się jak panować nad głosem, nauczą się własnego ciała, wcielą się w wybitne role, będą tworzyć sztukę!

więcej o szkoleniu aktorskim...

Szkolenia off-roadowe

 

Off road szkoleniaFirmowe szkolenie of-roadowe idealnie dostosowane jest do jesiennych aury, świetnie przygotuje kierowców do jesienno zimowych warunków na drodze. Do dyspozycji uczestników oddajemy Nissany Patrole przygotowane do jazdy przeprawowej. Wysoki prześwit, potężne koła, wyciągarka i snorkel robią wrażenie. W celu zapewnienia komfortu i poprawnej pracy zawieszenia w każdym samochodzie mogą podróżować maksymalnie 3 osoby plus doświadczony kierowca rajdowy w roli instruktora i opiekuna.

więcej o szkoleniu off-roadowym...

Szkolenia jazdy segway-em

segwaySegway’e to pojazdy przyszłości zasilane baterią, poruszają się dzięki mechanizmowi żyroskopowemu. Bardzo zwrotne, szybkie i niezwykle widowiskowe pojazdy dla wszystkich. Dzięki nam teraz każdy z fantazją może zapoznać się z ich możliwościami. Oferujemy możliwość wypróbowania jazdy na niezwykle oryginalnym pojeździe jakim jest seg-way oraz zapoznania się bliżej z techniką jazdy.

więcej o jeździe na segway-u...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!