---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Imprezy Integracyjne

Organizując imprezy plenerowe, kładziemy szczególny nacisk na integrację grupy. Dzięki sprawdzonym metodom i formom aktywności solidaryzujemy uczestników (team-building), pomagamy przełamywać bariery i pokonywać własne słabości.

 

Pomysły na imprezy w plenerze dostosowujemy do potrzeb Klienta

Nasze pomysły na imprezy integracyjne, w plenerze dostosowujemy do potrzeb Klienta, niezmienne pozostają jedynie główne cele eventu: zdrowy duch rywalizacji i wspaniała zabawa. Najchętniej imprezy plenerowe łączymy ze szkoleniem i wyznaczaniem celów dla zespołu. Każde takie „zgrupowanie” kończymy podsumowaniem i wyciągnięciem wniosków praktycznych dla dalszego funkcjonowania firmy.

 

Imprezy integracyjne idealny sposób na poprawę relacji między pracownikami.

Organizacja pikników firmowych - pikniki tematyczne

Pikniki firmowe, imprezy plenerowe - Organizacja piknikówZajmujemy się organizacją pikników firmowych dla pracowników, ich rodzin, a także dla Klientów firmy. Posiadamy doświadczenie w organizacji dużych pikników i festynów. Proponujemy kilkadziesiąt bezpiecznych atrakcji i zajęć odpowiednio dobranych do wieku i umiejętności uczestników tego rodzaju integracji oraz zajęć sportowych, symulatrów, gier dodatkowych.

Czytaj więcej...

Gry terenowe, Gry miejskie, GPS Gry, Geocaching, Podchody, atrakcje dla dużych grup, GPS Challenge

Gry miejskie - gry terenowe Grupa zostanie powitana przez prowadzącego na terenie hotelu.

Następnie odbędzie się podział na zespoły i odprawa.
Prowadzący opowie w skrócie o celu jaki przyświeca grze terenowej.
Następnie każdy zespół otrzyma materiały, w których znajdzie się regulamin, karta zespołu, opis zadań, oraz mieszek ze złotymi monetami.

Gry terenowe - Gry miejskie

Czytaj więcej...

Eventy, imprezy zimowe - słodkie jak truskawki. Sposób Agencji Power na integrację zimą

 Sposób na integrację zimą - EVENTY, IMPREZY ZIMOWEWraz z nadejściem zimy, wiele firm rezygnuje z organizacji zajęć plenerowych. Jest to spowodowane obawą przed niskimi temperaturami i reakcją grupy. W końcu większość hoteli dysponuje jakimś zapleczem SPA, więc może dla bezpieczeństwa warto zdecydować się na tego typu atrakcje. Pojawia się pytanie, czy pracownicy będą zadowoleni i czy nie jesteśmy w stanie zapewnić im bardziej ambitnych atrakcji?

więcej o zimowych eventach z PowerSport...

Atrakcje zimowe dla firm - Integracja firmowa na śniegu

Atrakcje zimowe dla firmAtrakcje zimowe dla firm


Zimowe dni nie oznaczają wcale konieczności rezygnacji z aktywnego spędzania czasu. Mimo chłodu i opadów śniegu, również zimą, imprezy integracyjne mogą z powodzeniem odbywać się na świeżym powietrzu. Odrobina wysiłku fizycznego, połączona z dobrą zabawą oraz ciekawym programem sprawi, że zapomnicie Państwo o zimowej aurze i oddacie się doskonałej zabawie.

więcej o integracji na śniegu...

Wymiatacze - pokonaj swoje i przeciwników słabości

Wymiatacze - nowy wymiar integracjiGra wymiatacze oparta na grze emitowanej w TVN  z troszkę mniej ekstremalnym charakterze. Zawodnicy mają do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Zawody dostarczają dużo zabawy i śmiechu zarówno dla publiczności jak i startujących zawodników. Do pokonania mają jeszcze najtrudniejsze przeszkody w postaci swoich lęków, słabości i przeciwników z innych drużyn, którzy nie zawsze grają fair…

więcej o wymiataczach...

Poszukiwacze skarbów – atrakcja inspirowana grą Geocaching

Poszukiwacze skarbów - GeocachingGeocaching zdobył już tysiące fanów na całym świecie. Słowo "cache" w języku angielskim to skrytka, kryjówka, schowek i nawiązuje do ukrywanych niegdyś skarbów przez piratów, złodziei, uciekinierów. Słowem „geocache” określa się ukryty pojemnik przeznaczony do szukania. Najczęściej skrytki zakłada się w atrakcyjnych turystycznie miejscach (zabytki, przyroda, historia).

więcej o poszukiwaniu skarbów...

LipDub – kręcenie teledysków na eventach, w pracy, na święta i uroczystości. Doskonała reklama firmy

LipDub – kręcenie teledysków na eventach, w pracyLipDub – to rodzaj filmu, w którym grupa osób aranżuje teledysk do wybranego utworu. Nazwa pochodzi od Lip dubbingu – czyli podkładania ‘ruchu ust’ aktorów do głosu z właściwą piosenką. LipDub kręcony jest jednym ujęciem, tak więc dobry efekt końcowy wymaga świetnego zgrania wszystkich uczestników.

więcej o LipDub...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!