---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Kamera termowizyjna

Kamera3 SmallPrzedstawiamy Państwu najnowocześniejszą technologię. 

Nasze kamery termowizyjne zostały stworzone, aby wykrywać podwyższoną temperaturę powierzchni skóry. Tym samym mogą zostać wykorzystane do szybkiego i wstępnego badania osób wchodzących do budynków biurowych, fabryk, na dworce, lotniska czy inne miejsca publiczne. Wyniki pomiarów podawane są z dokładnością + 0,3 ֯C.  

Czytaj więcej...

Zorganizuj bezpieczne targi

Bezpieczne targi 2Targi od zawsze były okazją to ekspozycji towarów na arenie międzynarodowej lub krajowej. To dobra okazja do poznania konkurencji, klienta oraz promowania swoich produktów.

Jak zatem budować relacje z kontrahentami jeśli nie organizacja tego typu wydarzeń została wstrzymana?

Na to również mamy rozwiązanie- bezpiecznie rzecz jasna!

Czytaj więcej...

Power 2.0 to nowy początek, bezpiecznego jutra!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy szereg nowych usług. Uwzględniają one przede wszystkim dostosowanie do aktualnej światowej sytuacji oraz nasze nowatorskie rozwiązania. 


Czym jest oferta Power 2.0? 


To nic innego, jak zbiór propozycji współpracy i pomocy firmom. W nowej rzeczywistości zmierzamy do zapewniania naszym klientom bezpieczeństwa i rozrywki na najwyższym poziomie. 


Power 2.0 to zbiór bezpiecznych modyfikacji w biurach. To pakiety środków ochrony osobistej dla pracownikowi naszych klientów. To wsparcie graficzne, szkoleniowe, konferencyjne, warsztatowe online. Przede wszystkim są to rozwiązania, które przygotują nas na powrotu do normalności. 


Power 2.0 to nowy początek, bezpiecznego jutra!

W projekcie Power 2.0 znajdziemy:

#BezpiecznyEvent - organizacja eventów z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa;

#BezpiecznyHotel/Targi - wsparcie merytoryczne i techniczne hoteli i Targów we wdrożeniu i przestrzeganiu obowiązujących zasad bezpieczeństwa;

#BezpieczneBiuro - wsparcie pracodawców w przygotowaniu bezpiecznej prze-strzeni do pracy;

#BezpiecznaKonferencja #BezpieczneSzkolenie #MobilnyPlener – eventy or-ganizowane w plenerze pod zadaszeniem w reżimie sanitarnym

#Wirtualne Studio - organizacja konferencji on-line, webinaria, transmisje on-line;

#StudioGrafiki - tworzenie grafiki 2D, 3D na potrzeby firm i organizacji;

#ProdukcjaFilmów - produkcja filmów korporacyjnych; reklamowych

#Warsztaty z Psychologiem - tematyczne sesje i warsztaty on-line z psychologiem (indywidualne i grupowe);

#WarsztatyOn-line - tematyczne warsztaty on-line, a także warsztaty motywacyjne i praktyczna nauka umiejętności.

#WarsztatydlaDzieci - zajęcia on-line dla dzieci: edukacyjne, językowe, rozryw-kowo-sportowe;

#TworzenieStronWWW - projektowanie i tworzenie stron www;

#SprzedażŚrodkówOchrony - oferujemy profesjonalne preparaty do zapewnie-nia i zachowania najwyższych standardów higieny skóry w walce z koronawiru-sem;

#SzkolenieBezpieczeństwa Covid-19 - szkolenie on-line kierowane do pracowników firm, związane z zachowaniem bezpieczeństwa w obecnej sytuacji.

BONUS: #Chwytakbezpieczeństwa #KameryTermowizyjne

bezpieczne biuro Small

Grafiki 2D / 3D

grafiki 2D 3D 2Nasze projekty ukierunkowane są na grafikę marketingową, każdorazowo dogłębnie analizowaną pod kątem celów biznesowych.

Nasze kreatywne projekty są dopasowane do wymogów z brand book’ów lub księgi znaków danej firmy. Dodatkowo specjalizujemy się również w grafikach przestrzennych 3D i w modelowaniu przestrzennym.

Czytaj więcej...

Bezpieczny hotel

recepcja main SmallW ramach naszej akcji #BezpiecznePowroty wspieramy również hotele i obiekty noclegowe.

 

Bezpieczny Hotel to nic innego jak zbiór rekomendacji oraz działań, które w konsekwencji prowadzą do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników i klientów obiektów noclegowych. Wszystkie nasze działa poparte są wiedzą oraz doświadczeniem ratowników medycznych i Inspektorów BHP.

Czytaj więcej...

Tworzenie stron internetowych

tworzenie stron www 3Firma dobrze prosperuję ale brak jej dobrej promocji? Strona internetowa zamiast przyciągać – odrzuca?

Mamy na to rozwiązanie.

Wśród naszego zdolnego zespołu mamy również specjalistów od tworzenia stron www.

 

Wybierz swój layout, układ strony, wartości, które chcesz przekazać grupie docelowej a my zrobimy resztę za Ciebie!

Czytaj więcej...

Wirtualne Studio

wirtualne studio 1Dzięki szerokiej sieci naszych partnerów technicznych, dysponujemy kilkoma profesjonalnymi studiami w Warszawie z pełną infrastrukturą audiowizualną, a także stabilną platformą streamingową.

 

 

Jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie organizacyjne, tak jak przy klasycznym evencie, dodatkowo zajmiemy się warstwą scenariuszową, reżyserią, a także postprodukcją.

 

 

Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa i higieny całej obsługi: maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki.

Czytaj więcej...

Zajęcia dla Dzieci

zajecia dla dzieci2 SmallWiemy jak ciężkie jest pogodzenie pracy zdalnej z uporządkowaniem życia rodzinnego, gdy wszyscy domownicy siedzą w domu. Chcemy odciążyć Was i Waszych pracowników.

Dlatego proponujemy zorganizowanie zajęć dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Z naszym programem każdy znajdzie coś dla siebie: młodsze dzieci uczyć się będą przez zabawę a starsze zrelaksują po zajęciach online w szkołach.

Czytaj więcej...

Sprzedaż Środków Ochrony

środki ochrony SmallProponujemy Państwu zakup profesjonalnych oraz wysoce skutecznych preparatów do zapewnienia i zachowania najwyższych standardów higieny skóry w walce z koronawirusem.

 

Nasz asortyment to przede wszystkim płyn do dezynfekcji rąk. Możemy je do Państwa dostarczyć w formie kilkulitrowych baniaków lub małych buteleczek dla każdego pracownika.

 

Czytaj więcej...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!