---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Imprezy Wieczorne dla firm

Specjalizujemy się w imprezach wieczornych tematycznych. Zrealizujemy każdą Państwa fanaberię. Od zorganizowania karnawału weneckiego w środku zimy, przez przywołanie klimatu lat 20-tych, po bal przebierańców – najlepsze antidotum na pochmurne miny współpracowników.

Imprezy wieczorne, ciekawe scenariusze, imprezy tematyczne

Potrafimy całkowicie dostosować scenografię, program wieczoru i garderobę do wybranego przez Państwa rodzaju zabawy. Przygotowujemy także wykwintne gale, bankiety firmowe, imprezy świąteczne i okolicznościowe. Wyzwania dopingują nas do szukania najlepszych rozwiązań..

Organizacja imprez - mroczne Halloween święto duchów, zjaw, upiorów

 Halloween - Organizacja imprezŚwięto Halloween czyli dzień duchów, zjaw, upiorów, robaków, zombie obchodzimy zwykle 31 października.  Możemy jednak zaskoczyć uczestników eventu w dowolnej porze roku.  Halloween nie jest polskim świętem i nie wywodzi się z tradycji chrześcijańskich, dlatego ma tak samo dużo zwolenników, co przeciwników. Jeśli jednak ma służyć tylko i wyłącznie dobrej zabawie, wydaje się być dobrym pretekstem do wspólnego biesiadowania i spotkania firmowego.

więcej o imprezie Halloween...

Organizacja Gali - najlepszy organizator gali

Uroczyste Gale Firmowe - Organizacja galiZacznijmy od znaczenia słowa „gala”. Gala to uroczystość, wydarzenie specjalne mające na celu uhonorowanie, czy wyróżnienie osób zasłużonych w danej organizacji/instytucji. Kiedyś, aby nagrodzić wyjątkowych pracowników wystarczył suto zastawiony stół  przykryty białym obrusem, a jako wyróżnienie przysłowiowy uścisk dłoni prezesa, poprzedzony kilkoma ciepłymi słowami. Oczywiście nie mogło zabraknąć dyplomu.
 
Po uroczystości, bardzo często, wręczone wyróżnienie umieszczano w reprezentacyjnym miejscu biura, aby systematycznie przypominać o szczególnych zasługach pozostałym kolegom.

więcej jak zorganizować Galę z PowerSport...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!