---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Rage Race

rage-raceRage-Race stanowi jedyną tego typu w Polsce imprezę typu Grand Tourismo, łączącą w sobie rywalizację, ekskluzywny styl życia, performance, zabawę na najwyższym poziomie, ducha przygody, turystykę samochodową i filantropię. Edycje 2007-2010 odbiły się szerokim echem jako jedyne tego typu przedsięwzięcia w Polsce. Ten ogólnopolski projekt motoryzacyjny został określony w lipcu 2008 przez TVN w głównym wydaniu Faktów i TVN Turbo jako "najbardziej prestiżowa impreza motoryzacyjna w Polsce".

Rage-Race to 3 dniowy event dla min. 50 dwuosobowych załóg startujących luksusowymi samochodami sportowymi. Uczestnikami imprezy będą celebrities oraz osoby o nieprzeciętnych dochodach. W poprzednich edycjach za kierownicami pojazdów siadali m.in. Przemysław Saleta, Jerzy Dziewulski, Vito Casetti czy najpopularniejszy polski raper Tede. W tym swój start ponownie potwierdził już Vito Casetti, Jerzy Dziewulski oraz kilka nowych gwiazd. Event przewiduje szereg zadań oraz atrakcji dla uczestników. Ich zadaniem jest rozwikłanie intrygi/historii/zagadki – motywu przewodniego imprezy według założonego scenariusza, oraz zdobycie możliwie największej liczby punktów za wykonanie zadań. Dodatkowo jedną z nagród dla zwycięzców jest możliwość przekazania na wybrany przez nich cel charytatywny premii pieniężnej, ufundowanej solidarnie przez wszystkich uczestników.Trasy tegorocznej imprezy jak i zadań na które czekają uczestnicy jak co roku nie zdradzamy do końca.  Jest ona niespodzianką dla uczestników.

Pomiędzy głównymi miastami, w miastach i gminach uczestniczących w przedsięwzięciu, rozmieszczone zostaną punkty kontrolne, na których zorganizowane będą zadania dla uczestników oraz atrakcje dla publiczności. Każdy etap ma swój finał w jednym z luksusowych hoteli, gdzie organizowana jest uroczysta meta gromadząca bardzo liczną publiczność. Każdy dzień zwieńczony jest imprezą otwartą dla publiczności, organizowaną w najlepszym klubie odwiedzanego miasta. W poprzednich edycjach niezwykle udanie współpracowaliśmy z wieloma gminami/miastami. Checkpointy odbyły się m.in. w Sandomierzu, Krakowie, Łebie, Międzyzdrojach, Mielnie, Ustce, Kraśniku, Karpaczu, Gdyni czy Gdańsku.

rage race - 01
rage race - 02
rage race - 03
Load More

Najdroższy i najszybszy samochód świata na starcie Rage-Race 2011

Rage-Race 2011 Najszybszy samochód świata Bugatti VeyronRage-Race to największe wydarzenie motoryzacyjno-lifestylowe w Polsce. Tytuł zobowiązuje. Na starcie Rage-Race meldują się bolidy, w odniesieniu do których określenie samochód może wydać się nie na miejscu. Na starcie Rage-Race 2011 pojawią się – Bugatti Veyron – najdroższy samochód świata oraz dwie Ultimy GTR, z którymi szanse na torze ma jedynie… odrzutowiec.

Więcej o Rage-Race 2011....

Współorganizacja Rage Race 2010

Organizator Rage-Race 2010To już kolejna edycja Rage Race, w którą PowerSport włożył ogrom pracy. Zorganizowaliśmy imprezy wieczorne w klubach i hotelach dla spragnionych wystrzałowej zabawy uczestników. Zadbaliśmy o obecność marek sponsorów w poszczególnych miejscach. Zapewniliśmy odpowiednio wykwalifikowany personel do sprawnej obsługi poszczególnych etapów tego bardzo trudnego przedsięwzięcia.

więcej o współorganizacji Rage Race 2010

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd