---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Media o nas

W tym miejscu znajdziecie artykuły o Power /dawniej PowerSport/ z ostatnich czasów z wyjazdów indywidualnych, firmowych i wydarzeń specjalnych z udziałem Agencji Eventowej Power Sp. z o.o..

Artykuły z naszych realizacji znajdziecie także tu: Realizacje.
Zapraszamy także do odwiedzania Zaprzyjaźnionych Firm i Patronów Medialnych z którymi współpracujemy.

Zamieściliśmy tu także nasze logo i banery do pobierania przez naszych Partnerów.

Zapraszamy do przyjemnej lektury


Planowanie, organizacja i zarządzanie projektem eventowym - wrześnowy OOH EVENT

Planowanie organizacja i zarządzanie projektem eventowym1Jak skutecznie zarządzać projektem eventowym?

To bardzo złożone zagadnienie, które jest kluczowe w kontekście naszej pracy. Każdego roku przyglądamy się naszym działaniom i zastanawiamy się, co możemy zmienić, poprawić, jakie rozwiązania wdrożyć, aby nasza praca była łatwiejsza, a jednocześnie bardziej efektywna. Obecnie, w naszej agencji, wdrażamy program, który połączy wszystkie działania realizowane w ramach zarządzania projektami eventowymi, zarówno na poziomie konkretnego wydarzenia, jak i globalnie w całej firmie.

Czytaj więcej...

Dla Mice Poland o początkach kariery w branży eventowej Olga Krzemińska-Zasadzka

mice poland 300Dla Mice Poland – o początkach kariery w branży eventowej opowiada Olga Krzemińska - Zasadzka Managing Director Agencji Power.

Początki kariery w branży

Przewodnicząca klasy w podstawówce, przewodnicząca klasy w liceum, organizator grup wyjazdowych na narty i żagle na studiach – tak zaczęłam się moja przygoda z organizacją wycieczek i imprez jak to wtedy się nazywało, a w wakacje – robiłam wyjazdy dla znajomych. Zbierałam więc grupę, pieniądze, wymyślałam miejsca i jechaliśmy gdzieś w nieznane miejsca z małym budżetem.

Czytaj więcej...

Siła marki sponsora i autora wydarzenia/działania kulturalnego /Magazyn Press/

press logoJaką strategię waszym zdaniem trzeba przyjąć, aby marka wydarzenia/instytucji kultury nie przyćmiła sponsora? Jakie działania, sposoby warto wykorzystać?

Dobra współpraca, która obu stronom, zarówno sponsorowi jak i autorowi wydarzenia przyniesie korzyści, wiąże się z dobrze przemyślaną strategią i polityką marketingową. Już na samym początku trzeba jasno ustalić kto jest kim i jakie założenia, w ramach organizacji danego wydarzenia, chcemy zrealizować.

Czytaj więcej...

Emocje w eventach - dlaczego je lubimy? Dla Mice Poland mówiła Olga Krzemińska-Zasadzka

Emocje w eventachDlaczego tak się dzieje, że coraz częściej obserwujemy trend, w którym zamiast luksusowych obiektów i siedzenia w hotelu grupy wybierają prawdziwe emocje?

 

Emocje w eventach - dlaczego je lubimy?

Popularne jeszcze kilka lat temu wyjazdy integracyjne oparte o pobyt w luksusowych hotelach czy leżenie w cieniu palm, powoli odchodzą w zapomnienie. To, co kiedyś było nagrodą i wyróżnieniem, dziś często trąci nudą i rutyną. Poprzeczka poszła w górę. Żyjemy coraz szybciej, coraz aktywniej. Coraz częściej jako wypoczynek wybieramy aktywne formy spędzania czasu.

Czytaj więcej...

Olga Krzemińska-Zasadzka jedną z kandydatek w konkursie Businesswoman Roku 2014.

Ola konkurs business1Redakcja magazynu Businesswoman & life po raz czwarty organizuje konkurs i galę Businesswoman Roku 2014.
W tym roku jedną z kandydatek konkursu jest nasza Managing Director Olga Krzemińska-Zasadzka.

Zachęcamy do oddawania głosów sms-owych. Głosowanie trwa od 17 maja do 16 czerwca
Wśród głosujących rozlosujemy cenne nagrody.
Uroczysta gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbędzie się 17 czerwca 2015 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Galę poprowadzi uznana prezenterka, konferansjerka – Adela Warać.

Czytaj więcej...

Poszukiwany Ambasador Zarządzania Wiedzą - Power patronem konkursu

Logo Ambasador Zarza dzania Wiedza Rusza pierwszy ogólnopolski konkurs o tytuł Ambasadora Zarządzania Wiedzą. Organizatorzy zapraszają do udziału firmy, dla których dzielenie się wiedzą jest kluczowym elementem w drodze do sukcesu. Spośród nadesłanych do 20 maja zgłoszeń, Jury wybierze finałową piątkę. Najlepsi z najlepszych przedstawią swoje praktyki podczas konferencji eksperckiej. Organizacja,  która wyróżni się unikalnymi i skutecznymi metodami rozwijania kapitału intelektualnego otrzyma tytuł Ambasadora Zarządzania Wiedzą.
Nie od dziś wiadomo, że fundament organizacji, która skutecznie opiera się burzom na rynkowym oceanie, stanowią ludzie. Kompetencje i zaangażowanie pracowników to siła napędowa, która pcha organizację do przodu.

Czytaj więcej...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd