---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Elite Circle - Rage

elite-circleWyjątkowy „świat” ekstremalnych przeżyć – adrenalina dostępna na najwyższym dostępnym poziomie.
Elite Circle to był tworzony przez nas klub – prestiżowy, ekskluzywny o unikalnym charakterze. Pozostała cudowna grupa członków, super wspomnienia z wydarzeń, duży żal po.... 

Marka założona w 2011 roku i wrogo przejęta w październiku 2013 roku - zobacz więcej co było, zobacz więcej co jest.

 

Oświadczenie z dnia 18-12-2013

Szanowni Państwo,
W związku z informacją o zakończeniu współpracy przy organizacji imprez z cyklu RAGE z końca października 2013 r. oraz informacjami przekazywanymi ostatnio przez R. Rasińskiego i P. Moździerza czujemy się w obowiązku wyjaśnienia ostatnich wydarzeń.
W szczególności chcielibyśmy przeprosić za zamieszanie powstałe w związku z Klubem Elite Circle oraz imprezą RAGE, jednakże nagła informacja o zakończeniu współpracy zaskoczyła nas podobnie jak Państwa. Jednocześnie informujemy, iż decyzja o zakończeniu współpracy została przekazana nam, zapewne nie przez przypadek, dosłownie na kilka dni przed naszym miesięcznym wyjazdem za granicę i skutecznie uniemożliwiła nam podjęcie zdecydowanych działań w sprawie.
W związku z powyższym potwierdzamy oficjalnie, iż zakończono współpracę pomiędzy Power Sp. z o.o. a R. Rasińskim i P. Moździerzem. Była to jednostronna decyzja Panów, na którą nie mieliśmy wpływu.
Jesteśmy tym bardziej zmuszeni z przykrością stwierdzić, iż do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy oficjalnych powodów zakończenia współpracy, nasze pisemne prośby pozostały bez odpowiedzi. Ponadto zakulisowe działania, które mają na celu zdyskredytowanie Power Sp. z o.o. w oczach uczestników, przejęcie oficjalnego konta Elite Circle na facebooku, pomimo, iż została ona w całości stworzona przez Power Sp. z o.o. oraz inne liczne próby „zniechęcenia”  nas do dalszego działania w zakresie organizowania imprez z cyklu RAGE świadczą o dużej determinacji drugiej ze stron do wyeliminowania nas z kręgu podmiotów kojarzonych z dotychczasowymi imprezami.
Nie jest absolutnie naszym celem wyrzucanie żalów, ponieważ jak to w biznesie, nic nie trwa wiecznie, oczekujemy jednak partnerskich relacji nie tylko w czasie prowadzenia wspólnej działalności, ale również w chwili podjęcia decyzji o jej zakończeniu. Power Sp. z o.o. został potraktowany przez Panów jako wyłącznie podwykonawca, pomimo ostatnich wydarzeń liczymy, iż sprawę uda się rozstrzygnąć polubownie, a przede wszystkim w sposób uczciwy.
Pomimo zgrzytów byliśmy szalenie usatysfakcjonowani dotychczasowymi wspólnymi osiągnięciami, a praca nad projektem mimo wielu wyrzeczeń sprawiała nam wiele radości, a to przede wszystkim dzięki Wam jako uczestnikom.
Pragniemy przedstawić rzetelną informacji o zakończeniu współpracy, w naszej ocenie milczenie mogłoby wyrządzić więcej szkód niż niniejsze oświadczenie.

Pozdrawiamy serdecznie i w razie pytań pozostajemy do dyspozycji
Olga Krzemińska – Zasadzka
Piotr Zasadzki

 

Oświadczenie - Rage /Elite Circle/

W ślad za informacją na facebooku z dnia 23.10.2013 roku na stronie facebook Elite Circle od Roberta Rasińskiego i Pawła Moździerza https://www.facebook.com/EliteCircle?ref=ts%2F oświadczamy, iż projekt Rage /Elite Circle/ w ponad 50% jest tworzony i realizowany przez nas tj. Olga Krzemińska i Piotr Zasadzki /PowerSport/ Power Sp. z o.o. zgodnie z umową zawartą ustnie, ale wiążącą.

Jak to w polskim biznesie bywa po udanej realizacji – Panowie doszli do wniosku, iż chcą się innych pozbyć i w dniu 23.10.2013 zablokowali nasze e-maile elitecircle.pl, IP firmowe, facebooka, którego jako PowerSport stworzyliśmy i wystosowali pismo, które czytacie. Poinformowali nas także że tworzą spółkę, patentują logotypy, które powstały do naszego projektu.

Bardzo nas to zaskoczyło zarówno na tle biznesowym jak i osobistym, zwłaszcza, że Panowie zrobili to 3 dni przed naszą podróżą ślubną.

RAGE 2013 - relacja i wyniki

 

W dniach 21-25 sierpnia 2013 roku, Agencja PowerSport organizowała najfajniejsze wydarzenie motoryzacyjno-lifestyle’owe w Polsce. Impreza miała na celu zintegrowanie ludzi, których wspólną pasją jest motoryzacja. Uczestnicy wydarzenia  mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę podróżując po naszym kraju luksusowymi autami. W atmosferze dobrej zabawy, rywalizowali ze sobą w różnych, nie zawsze łatwych zadaniach. Impreza na przestrzeni lat została okrzyknięta "najbardziej prestiżową imprezą motoryzacyjną w Polsce".

więcej o Rage 2013...

Rage 2013 - Trzeci dzień zmagań /24 sierpnia 2013/

 

Rage 2013 - Trzeci dzień zaciekłej rywalizacji ekskluzywnych autPo udanej wieczornej zabawie Nasi uczestnicy w sobotę wyruszyli w zwartej kolumnie ponad 35 gigantów dróg a czasem i bezdroży. Czekało na nich kolejne zadanie: MotoPark Koszalin Checkpoint. Wiemy jak przyjemnie zacząć dzień w pełnym ślizgu i właśnie tutaj zawodnicy mogli go doświadczyć. Odwaga, umiejętności manualne i odrobina luzu były niezbędne do zdobycia ostatnich punktów w klasyfikacji tegorocznego Rage.

więcej o Trzecim dniu Rage 2013...

Samochody biorące udział w Rage 2013 /Elite Circle/

Rage 2013 - Największa przygoda z klubem Elite CircleZałoga NR1 „EXOTIC CARS CLUB 1” Lamborghini Galardo LP-560

Lamborghini Gallardo – samochód sportowy, produkowany we Włoszech przez firmę Lamborghini od 2003, został nazwany na cześć słynnej rasy hiszpańskich byków. Obecny samochód to wersja Gallardo LP560-4 z silnikiem V10 5,2 l o mocy 552KM. Przyspieczenie do 100km/h zajmuje mu 3,7s a jego prędkość maksymalna to 325km/h.

 

więcej o autach Rage 2013...

Rage 2013 – Drugi dzień rywalizacji /23 sierpnia 2013/

 

Rage 2013 - drugi dzień rywalizacji!!!Dzień drugi zaczął się od wręczania uczestnikom kopert z zadaniami jakie zostały dla nich przygotowane na kolejny dzień zmagań i walki o punkty. Mimo, iż poprzedniej nocy wszyscy świetnie się bawili do bladego rana,  teamy zdecydowały  przystąpić do kolejnych wyzwań, a nie były one łatwe. Organizatorzy zadbali o to by zadania nie dość, że były trudne to jeszcze angażujące innych pośrednich uczestników całego wydarzenia co niewątpliwie przysporzyło nam dodatkowych fanów imprezy. Pierwsze zadanie wymagało szybkiego i logicznego myślenia, ponieważ losowane pytania były dość trudne.

więcej o drugim dniu Rage 2013...

Rage 2013. Największy event motoryzacyjny dla aut luksusowych w Polsce właśnie ruszył. Super auta, luksus i tysiące koni mechanicznych! /22 sierpnia 2013/

 

Luksusowa auta takie jak: Ferrari, Lamborghini, Aston Martin,  Porsche, Ferrari, Maserati. Drogie i nieprawdopodobnie szybkie auta pojechały w trasę po naszych polskich drogach. Całość wydarzenie uświetniły swoim udziałem takie gwiazdy jak Alekandra Szwed , Karolina Szostak, Candy Girl, Doda oraz Jerzy Dziewulski.
O godzinie 11:00 zaczął się wyścig  o punkty na Rage 2013, największy event motoryzacyjny  prestiżowego klubu Elite Circle.

więcej o 2 dniu Rage 2013...

Korotki Music Impresariat & Art Management - Partnerem klubu Elite Circle na Rage 2013 /21-25 sierpnia 2013/

 

Korotki music impresariatKorotki Music Impresariat & Art Management od ponad dekady zajmuje się organizacją wydarzeń związanych z muzyką: koncertów, eventów firmowych, imprez plenerowych, pokazów tańca i tańca na lodzie. Jako management otacza opieką artystów tworząc i promując ich wizerunki, planując i rozwijając karierę, angażując i pozyskując dla nich kontrakty. Jest także wydawnictwem fonograficznym i księgarskim.

wicej o Partnerze EC...

Doda na Rage 2013 /21-25 sierpnia 2013/

 

Doda na Rage 2013W środę 21 sierpnia rusza w Warszawie Rage 2013 - wyścig ekskluzywnymi autami po drogach Polski. Gościem wieczornej imprezy Exotic Car Club w klubie Foksal XVIII oraz czwartkowego startu będzie Doda. Piosenkarka znana ze swego wielkiego apetytu na życie oraz wszystkiego co wyjątkowe i luksusowe, uświetni swoją obecnością imprezę oficjalnie inaugurującą tegoroczną edycję wydarzenia.

więcej o Dodzie na Rage 2013...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!