---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Natasza Caban - REJS DDOKŁA Świata i Wyprawa motocyklowa

Wstęp - Wile lat temu byliśmy jako PowerSport Patronem Medialnym młodej żeglarki Nataszy Caban w jej rejsie Dookoła Świata. Dziś kibicujemy jej podczas wyprawy dookoła świata na motorze. Trzymamy kciuki Natasza! 

12 LAT TEMU.......

Natasza Caban: Moje marzenia

My i nasze marzenia… Bywa, że rodzące się w nas pragnienia i uczucia są tak silne, piękne i odważne, że zdają się przejmować kontrolę nad naszym życiem i popychać nas w nieznanym kierunku. "Każdy ma prawo marzyć inaczej", prawie każdy chciałby szukać w życiu "Własnej Legendy", ale nie wszyscy mamy odwagę zmierzyć siłę naszych marzeń i wyjść im naprzeciw, odnajdując ukryte ścieżki, po których moglibyśmy za Nią podążać. Chyba od zawsze towarzyszy mi przeświadczenie, że to właśnie możliwość urzeczywistnienia marzeń, nawet tych najmniej prawdopodobnych, czyni życie tak interesującym. Czy zgodzicie się ze mną?

Natasza Caban - 01
Natasza Caban - 02
Natasza Caban - 03
Load More

Moje osobiste doświadczenia potwierdzają, iż rację ma Paulo Coelho mówiąc, że świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować aby spełnić swoje marzenia; którzy starają się robić to jak najlepiej, pamiętając, że pierwszym krokiem do uśmiercenia naszych marzeń jest Brak Czasu, drugim jest Pewność i wreszcie, trzecim krokiem jest Spokój.

Wierzę w to, że jeśli przeszłość kogoś nie zadowala należy o niej zapomnieć. Trzeba wtedy wymyślić sobie inną historię życia i uwierzyć w nią. Bo choć klęski się zdarzają i nikt ich nie uniknie, to chyba lepiej jest przegrać bitwę o swoje marzenia, niż zostać pokonanym, nie wiedząc o co się walczyło.

Mam głowę pełną marzeń i w sobie dość siły aby postanowić zamieniać je w cele, do których uparcie dążę.

Największym z nich jest opłynięcie świata samotnie. Dlaczego? A dlaczego nie!? Ocean daje mi poczucie upragnionej wolności, ale jednocześnie pozwala na docieranie do nowych dla mnie lądów oraz zawiązywanie nowych przyjaźni. Samotne żeglowanie to nie tylko zmierzanie się z siłami natury, ale także sprawdzenie samej siebie i poszukiwanie granic własnych możliwości. Myślę, iż tak naprawdę, najważniejsze w tym marzeniu jest dzielenie się radością jego spełniania z innymi, w szczególności z tymi, którzy może nie będą mogli tak jak ja, po prostu wyruszyć w daleką podróż. I już znacie moją odpowiedź na pytanie "dlaczego?"! Uważam się za szczęściarę, gdyż naprawdę nie można prosić o więcej, kiedy poprzez robienie tego co sie kocha, mamy szansę spełnić marzenie choćby jednego niepełnosprawnego dziecka. I to właśnie sprawia, że naprawdę warto. Sami powiedzcie!

Po zakończeniu samotniczego rejsu planuję jeszcze kilka innych ciekawych projektów–marzeń, które chciałabym urzeczywistnić; ale o tym opowiem przy innej okazji. Dziś mam wielką nadzieję, że będziecie ze mną w czasie wokółziemskiej podróży i będziecie trzymać kciuki za moje, i "Tanaszy" powodzenie, bo nie zawsze jest łatwo. Ale z całą pewnością zawsze jest pięknie.

ROK 2023  One Motorbike. Whole World. Shared Dreams.

Zamierzam w ciągu 2 lat przejechać przez 62 kraje i przemierzyć około 92 tys. km.

Projekt składa się z trzech etapów:

■            Etap I: Ameryka Północna i Południowa   (15 krajów, 39000 km, 8 miesięcy);

■            Etap II: Polska - Azja                                     (24 kraje, 28000 km, 6 miesięcy);

■            Etap III: Afryka - Polska                               (23 kraje, 26000 km, 5 miesięcy).

natasza mapa czerwona Small

Etap I rozpocznie się już czerwcu w Chicago. Trasa wiedzie ze wschodniego wybrzeża USA do Alaski, którą zostawiam za tylnym zderzakiem jesienią. Potem Ameryka Południowa do Tierra del Fuego w Argentynie i finalnie do Urugwaju. Zakończenie tego etapu planowane jest na styczeń 2024 roku, kiedy oboje wrócimy do Polski - motocykl statkiem, a ja samolotem. Kolejne 4 miesiące zostaną przeznaczone na przygotowania do kolejnego etapu, w tym niezbędne dokumenty, na przegląd motocykla oraz na promocję wyprawy w mediach.

Etap II rozpocznie się w Polsce i zakończy w Singapurze. Następnie motocykl zostanie przetransportowany statkiem do RPA.

Etap III rozpoczyna się w grudniu 2024, i wiedzie przez Afrykę i Europę, aż do Polski. Zakończenie wyprawy zaplanowane jest na maj 2025 roku. 

Kilka lat temu, okrążając Ziemię w samotnym rejsie na jachcie żaglowym, Natasza współpracowała z fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Dzięki zebranym przez nią funduszom, udało się spełnić marzenia kilkorga niepełnosprawnych dzieci i uważa to za największy sukces tamtej wyprawy.

Teraz, w kolejnej wyprawie dookoła Ziemi, tym razem motocyklem, Natasza również będzie współpracować z fundacjami charytatywnymi: „Dajemy Dzieciom Siłę”, wspierającą dzieci doznające krzywdy i chroniącą je od przemocy, oraz „Między Niebem a Ziemią”, wspomagającą kompleksowo rodziny, w których wychowywane są dzieci z niepełnosprawnością. Współpraca oparta jest zasadach wolontariatu i będzie polegała na zapraszaniu do wspierania wymienionych fundacji.

Cała wyprawa będzie skoncentrowana na ludziach oraz na budowaniu między nimi więzi. Będzie miała charakter interaktywny, dlatego w ramach projektu organizowane będą cykliczne konkursy typu „Daj mi wyzwanie”, „Koncert życzeń”, itp. Takie aktywności umożliwią obserwatorom wpływ na przebieg wyprawy, a dla wpłacających na fundacje są przygotowane nagrody.

Opłynęłam samotnie kulę ziemską po 30-stce,

na motocykl w podróż dookoła ziemi ruszam po 40-stce.

Motywowanie ludzi, a w szczególności kobiet do spełniania marzeń, wspieranie pokonywania przeciwności, połączenie indywidualności z działaniem zespołowym, a także łączenie radości z poznawania nowych ludzi i krajów połączone z działaniem na rzecz innych – to podstawowe cechy planowanego projektu.

Obserwujcie Nataszę w naszych mediach społecznościowych i na Jej profilu @nataszacaban.pl! 

Więcej informacji:

www.nataszacaban.pl facebook: "nataszacaban",  instagram: "nataszacaban.pl"

 Natasza moto

 

Cel wyprawy Nataszy Caban

Cel wyprawy Nataszy CabanRejs dookoła świata
Dlaczego chcę to zrobić? - Dla mnie żeglowanie jest sposobem na życie i niepowtarzalną metodą na poznanie samej siebie, świata i ludzi. Wyprawa do jakiej się przygotowuję jest realizacją mojego największego marzenia, jakim jest ustanowienie rekordu opłynięcia świata przez najmłodszą Polkę.

Czytaj więcej...

Życiorys Nataszy Caban

Życiorys Nataszy CabanNatasza Caban urodziła się 12-go kwietnia 1977 roku w Słupsku. Od urodzenia mieszka w Ustce. Świadectwo maturalne uzyskała kończąc I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku. Na studia nie znalazła jeszcze czasu, gdyż zajęta była podróżowaniem po świecie i zbieraniem żeglarskiego doświadczenia.

Czytaj więcej...

Jacht Nataszy

Jacht Nataszy CabanDlaczego wybrałam akurat S&S 34? Wychodzę z założenia że jachty są zawsze w porządku, a wybrałam do swojej wyprawy właśnie ten, dlatego, że znam go dobrze i wiem, że idealnie nadaje się do mojego wyczynu. Przede wszystkim udowodnił już światu swoją morską dzielność, ma mocny kadłub (co liczy się, bo jego grubość dzieli cię od wieczności), i ma też długi kil, co stanowi o moim bezpieczeństwie. Wystarczy w nim miejsca na cały mój sprzęt i na zaprowiantowanie na każdy etap mojej podróży. Jest łatwy w obsłudze, co umożliwi mi sprawne manewry w portach, a na otwartej wodzie nie będzie potrzebował wielkich wiatrów by płynąć, co ma duże znaczenie w strefie ciszy wiatrowej.

Czytaj więcej...

Mentorzy Nataszy Caban

Mentorzy Nataszy Cabankpt. Teresa Remiszewska-Damsz
(ur. 19 czerwca 1928, zm. 2 marca 2002) - polska żeglarka, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, instruktor żeglarstwa, prekursorka samotnego kobiecego żeglarstwa w Polsce.

Czytaj więcej...

Natasza Caban - Profile of an adventure sailor

Natasza Caban - Profile of an adventure sailorShe is beautiful, very beautiful. On first sight you could think she is a cover-girl for a fashion magazine, a slick high-heeled business chick from New York or a party girl in the fast set in London. The even features, the long lustrous hair, the slim perfect figure could make her any of these - But no, she is doing none of it - instead she is sailing round the world, solo. ..and she's nearly finished, with only one more ocean crossing to go.

Czytaj więcej...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd