---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Artykuły Branżowe

W tym miejscu staramy się publikować najciekawsze i najbardziej przydatne atrykuły branżowe na które się natknęliśmy w sieci i w gazetach branży eventowej np. na co powinien zwracać uwagę Event Manager podczas tworzenia eventu, kiedy możemy sprzedawać alkohol na imprezie firmowej, dlaczego warto organizaować eventy, jak wybrać Agencję Eventową? 

W tym dziale staramy się także zamieszczać przydatne definicje i porady używane w tej branży np. czym jest event, team-building, co to jest incentive, kiedy mówimy o imprezie masowej, co zabrać na wyprawę off-road i inne.. Zapraszamy do lektury

Nowe trendy w Incentive Travel

Malta integracja 1Incentive travel to dziś bardzo istotna część przemysłu spotkań. Od jakiegoś czasu możemy mówić o prawdziwym boomie na organizację spotkań incentive. Czy w najbliższych latach zapotrzebowanie na tego typu wyjazdy będzie wg Pani nadal rosło?

Czytaj więcej...

Czego w wydarzeniach i wyjazdach pragną kobiety?

Kobiety w eventach 12Czego pragną kobiety?

To pytanie zaprząta ludzkość od stuleci. I tak, jak zmieniają się epoki, zmieniają się kobiety, a wraz z nimi ich potrzeby i oczekiwania. Jeszcze kilka lat temu temat eventów dla kobiet wracał dwa razy w roku, z okazji Dnia Kobiet i Dnia Matki. Dziś, coraz częściej, organizujemy wydarzenia i wyjazdy tylko dla pań. Kobiety chcą się uczyć, bawić, poznawać świat, a nade wszystko odpoczywać od codziennych obowiązków. Czego więc w wydarzeniach i wyjazdach pragną kobiety?

Czytaj więcej...

Etyka w branży MICE

Etyka MicePamiętam jak kilka lat temu wpierw na portalu Golden Line i grupie Event Manager Club a następnie w Stowarzyszeniu Branży Eventowej rozpoczęliśmy rozmowy dotyczące wyznaczenia jasnych zasad regulujących wzajemne relacje biznesowe wszystkich podmiotów branży MICE.

Czytaj więcej...

Dobra ustawa o usługach turystycznych

Money summerSzybkimi krokami cała branża MICE w Polsce zmierza do zupełnie nowej sytuacji prawnej. Bez medialnego rozgłosu, w ekspresowym tempie, wprowadzony został Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Rozpoczął się też ostatni, decydujący, etap prac nad zapisami nowej ustawy o usługach turystycznych. Te dwa akty prawne dotyczą nas wszystkich. Tak, nas wszystkich: agencji incentive, agencji eventowych, organizatorów kongresów i spotkań.

Czytaj więcej...

Offroad Warszawa dla firm - dla miłośników motoryzacji

Offroad WarszawaOffroad dla firm – integracja nie tylko dla miłośników motoryzacji

Cztery na cztery nie bez powodu zyskuje sobie coraz więcej miłośników w Polsce. Nasz kraj jest doskonałą lokalizacją do organizacji imprez typu offroad dla firm. Deszczowa czy zimowa aura? Żaden problem! To wręcz dodatkowy aut udanej imprezy! Udany offroad to świetna organizacja, rywalizacja, pełna niespodzianek trasa, oraz nieoczekiwane atrakcje specjalne na przykład w postaci nietypowego cateringu w stylu adventure.

Offroad Warszawa dla firm - doskonała integracja

Czytaj więcej...

Incentive wyjazdy do Dubaju - Agencja eventowa, agencja incentive

Incentive wyjazdy do Dubaju Integracyjny rejs dla firmy po Morzu Śródziemnym, targi w Hongkongu, Dubaju, czy Turcji, wyjazd do ośrodka SPA połączony z serią warsztatów i szkoleń, incentive travel dla najlepszego zespołu handlowców – czemu nie nurkowanie w Belize lub wspólne wejście na Mont Blanc? Uroczysta gala połączona z koncertem gwiazd z zagranicy, edukacyjny piknik dla najmłodszych, a może motywacyjne spotkanie o przesuwaniu horyzontów z udziałem znanych podróżników, takich jak Martyna Wojciechowska, Marek Kamiński czy Jaś Mela? Za takie właśnie działania odpowiada agencja eventowa i agencja incentive.

Incentive wyjazdy do Dubaju - Agencja eventowa, agencja incentive - doskonała oprawa wydarzeń i wyjazdów każdego formatu

Czytaj więcej...

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!