---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Imprezy okolicznościowe

Organizacja imprez okolicznościowychJesteśmy przygotowani na każdą okoliczność. Organizujemy imprezy z okazji  Świąt Bożego Narodzenia (wigilia firmowa), Wielkanocy (tzw. „jajeczko firmowe”), Andrzejek, Dnia Dziecka, Helloween, Sylwestra, jubileuszu, studniówki, ślubu, wesela, chrzcin i komunii.  Oferujemy też oprawę wieczorów tematycznych, w tym balów przebierańców i karnawałowych.

 

 imprezy okolicznosciowe 1
imprezy okolicznosciowe 10
imprezy okolicznosciowe 11
Load More

Specjalizujemy się w doborze idealnego i sprawdzonego miejsca (restauracje, sale balowe, sale w firmie, miejsca plenerowe, kluby nocne, wiejskie karczmy, zabytkowe tereny, stylowe dworki i pałace) oraz scenografii. Zapewniamy odpowiednią do charakteru imprezy muzykę (występy zespołów, DJ-ów, kapeli regionalnych, koncerty) oraz inne atrakcje (występy kabaretów, akrobatów), także dla najmłodszych. Zapewniamy oświetlenie, nagłośnienie, sprawdzoną obsługę fotograficzną i filmową. Dobieramy także odpowiednie menu do potrzeb wydarzenia, bazując na sprawdzonych firmach cateringowych.

Zapewniamy kompleksową organizację wydarzenia. Państwu pozostaje skoncentrować się na dobrej zabawie. Gwarantujemy, że będziecie czuli się jak na własnej imprezie.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!