---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wieczór Wenecki - wieczory tematyczne

Wieczory tematyczne - wieczór weneckiOdtworzymy niezwykłą atmosferę najsłynniejszego karnawału Europy. Ta mająca prawie tysiącletnią historię impreza zasługuje na szczególną oprawę. Dominować będą aura tajemniczości i pokusa szaleństwa. Gwarantujemy emocje, których nie da ukryć się pod maską.

 

 

 Imprezy firmowe wieczor wenecki 1
Imprezy firmowe wieczor wenecki 10
Imprezy firmowe wieczor wenecki 11
Load More

W Sali, gdzie odbędzie się impreza wieczorna, zostaną rozwieszone tkaniny z nadrukowanymi obrazami przywołującymi skojarzenia z karnawałem weneckim, jak i samymi Włochami. Obok sceny rozstawimy monidło przedstawiające bajkowe weneckie postacie. Całość dopełni gra światła, która nada wszystkim elementom scenografii właściwy nastrój.

Podczas wieczoru proponujemy Państwu bardzo oryginalne konkursy tematyczne. Wszystkie wydarzenia na scenie i parkiecie otrzymają odpowiednią asystę muzyczną naszego DJ’a.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!