---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Idealny obiekt Eventowy - wypowiedź dla EventMapa.pl

EventMapa.plMówiąc o idealnym obiekcie eventowym trzeba podkreślić, że jesteśmy w momencie przełomowym dla Polski. Rok 2012 to rok Euro. Budowa stadionów i obiektów na ten cel daje nam możliwość organizowania eventów większych i na wyższym poziomie niż dotychczas. Niestety idealny obiekt eventowy na rynku polskim jeszcze nie powstał.Obiekt idealny powinien być wyjątkowy pod wieloma względami: ilości ciekawych sal, zmienianych aranżacji, wielkości, dodatkowych atrakcji, by spełniał swoją funkcję przy każdego typu evencie do kameralnego spotkania, szkolenia, poprzez możliwość zrobienia w nim zajęć team-buildingowych i integracyjnych, imprezy wieczornej, a także wydarzeń masowych, targów i wielkich konferencji będąc zarazem ciekawym architektonicznie, zaawansowanym w nowoczesne technologie i obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników.

Idealny obiekt eventowy powinien być nastawiony na współpracę z agencjami eventowymi. Agencjom powinien oferować niższe ceny niż klientowi końcowemu, dzięki  czemu agencja będzie mogła uczestniczyć w evencie. Takie rozwiązanie wpłynie bezpośrednio na jakość organizowanego wydarzenia.

Idealny obiekt eventowy będzie dysponował dużą ilością sal zróżnicowanych pod względem wielkości, wyposażenia i wykończenia.

Idealny obiekt  będzie elastyczny cenowo i będzie potrafił rozróżnić wydarzenia charytatywne, kulturalne i typowo komercyjne.

Idealny obiekt eventowy będzie dysponował zapleczem cateringowym i będzie serwował dobry catering w różnych pułapach cenowych, ale także będzie otwarty na podwykonawców z którymi agencja współpracuje.

Idealny obiekt eventowy będzie dostosowany cenowo do rynku polskiego, więc nie będzie narzucał wygórowanych cen – dostępnych tylko zagranicznym korporacjom i firmom.

Idealny obiekt eventowy będzie posiadał w swoje ofercie różne atrakcje sportowe na stałe zamontowane w tym obiekcie i przyciągające uwagę– może to być basen i spa, kręgielnia, tor kartingowy, klatki do squasha,  korty tenisowe, curling itp.

Idealny obiekt eventowy będzie organizował spotkania i szkolenia dla branży eventowej w celu pogłębienia współpracy i prezentacji obiektu. Przełoży się to na lepsze jego wykorzystanie obiektu.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd