---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Szkolenie bezpieczeństwa COVID - 19

 

 Nasza oferta to nic innego jak szkolenie online kierowane dla wszystkich pracowników firmy.  Wirtualne spotkania poruszać będą najważniejsze zagadnienia praktyczne związane z przeciwdziałaniem pandemii koronawirusa.

  

 Szkolenia podzielone będą na 9 modułów:

 

Koronawirus – informacje ogólne.

Drogi przenoszenia w miejscu pracy, a także poza nim.

Profilaktyka zakażeń – przykłady, zachowania niebezpieczne.

Omówienie specyfiki pracy pracowników – zalecenia.

Omówienie sprzętu ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki, płyny dezynfekujące, kombinezony, maski itp.)

Objawy Cofid-19.

Osoba z objawami choroby w firmie – Jak postępować?

Pierwsza pomoc – wytyczne na czas stanu epidemii.

#ZostańwDomu – punkt widzenia służb medycznych.

koronawirus

 

szkolenie online 2

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!