Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

Wyszukiwanie

Białołęcka Liga Szóstek – III kolejka sezon jesień 2012 /15-16 września/

Białołęckie Rozgrywki SportoweTrzecią kolejkę rozpoczęli pierwszo ligowcy, mianowicie KS Białołęka podejmowała SąGorsi.  Przez pierwsze minuty zespoły grały delikatnie bez większych szarż. Sytuacja zmieniła się w 10 minucie po rzucie karnym, który pomarańczowo-czarni zamienili na gola. Trzy minuty później niebiescy doprowadzili do wyrównania i gra znów uspokoiła się. Jeszcze przed przerwą SąGorsi zafundowali bramkę do szatni rywalowi. Po zmianie stron Białołęka wzięła się do odrabiania strat.

W 30 minucie padł kolejny remis. Dwie minuty później zawodnik niebieskich popisał się ładnym strzałem z ponad 15 metrów strzelając na 3:2. Dzięki temu Białołęka wywiozła 3 pkt z tej rywalizacji.

KS Białołęka vs. SąGorsi 3:2 (1:2)
Bramki:
Gordziejew, Jakóbczak, Kosicki x1 (KS Białołęka);
Karpiński Mariusz, Majzel x1 (SąGorsi).
Żółte kartki: Raciniewski (KS Białołęka).

W kolejnym meczu Elita Warszawa oddała walkowera Kameralnej.

Elita Warszawa vs. Kameralna 0:3 – walkower.

Spoceni w lodówce w meczu nr 3 walczyli z Apollo Rocket. Lodówkowi szybko już w 4 minucie objęli prowadzenie. Na odpowiedź z drugiej strony długo nie trzeba było czekać. Dwie minuty później padł remis.  Tuż przed przerwą Apollo wyszło na jedno bramkowe prowadzenie. Zaraz po wznowieniu gry Rakiety podniosły wynik na 3:1. Wraz z biegiem czasu przewaga Apollo spadała. W 36 minucie lodówki zmieniły wynik na 2:3. Parę minut ponownie biali dali znać o sobie podnosząc prowadzenie o 2 bramki. Spoceni na 5 minut przed końcem meczu zaatakowali po raz ostatni zmniejszając tylko rezultat porażki na 3:4.

Spoceni w lodówce vs. Apollo Rocket 3:4 (1:2)
Bramki:
Kulas, Pawlica, Świątek x 1 (Spoceni w lodówce);
Pepel – 2, Góralski, Grzelak x1 (Apollo Rocket).
Żółte kartki: Śliwa (Spoceni w lodówce); Grzelak (Apollo Rocket).

KS Tęcza w kolejnym meczu próbowała swoich sił z Pędzącymi Betoniarkami. Niebiescy przez całą pierwszą połowę nie byli w stanie zagrozić pędzącym. Betoniarki przejęły inicjatywę od 12 minuty, której nie oddały do końca. Do przerwy zrobiło się 3:0 dla Pędzących. Zaraz po zmianie stron wpadła 4 bramka dla Betoniar. Dopiero w 31 minucie wpadł kontaktowy gol dla Tęczy. Od 35 minuty Pędzący podkręcili tempo. Szybko uciekli rywalowi na kolejne gole. Wygrywając ostatecznie 12:2 z Tęczą.

KS Tęcza vs. Pędzące Betoniary  2:12 (0:3)
Bramki:
Nahorny, Pawlikowski Michał x1 (KS Tęcza);
Mytko – 4, Koliński, Socha x3, Główczyński, Lewandowski x1 (Pędzące Betoniary).

W ostatnim sobotnim spotkaniu Cud nad Wisłą, musiał uznać wyższość PRS Sport.  Do 17 minuty spotkania mieliśmy wymianę ciosów, bramka za bramkę. Jak czarno-białe szachownice strzeliły, zaraz żółci odpowiadali. Stan rzeczy zmienił się przy golu na 3:2 dla PRS Sport. Zaraz podwyższyli oni wynik na 4:2. Po zmianie stron „Wiślacy” odpowiedzieli trzecim trafienie. Riposta przyszła w 40 i 41 minucie, tuż przed końcem meczu jeszcze szachownice zmniejszyły wymiar porażki na 4:6.

Cud nad Wisłą vs. PRS Sport 4:6 (2:4)
Bramki:
Harasim, Nizio Dominik i Jakub, Sadowski x1 (Cud nad Wisłą);
Gostowski, Sosiński Marcin x2, Wojciechowski, Zalewski x1 (PRS Sport).
Żółte kartki: Matej, Nizio Jakub (Cud nad Wisłą).

Spartak Praga w swoim meczu napotkał na silny opór ze strony Szalejących Zająców. Biali zaczęli od mocnego uderzenia w 5 minucie wychodząc na prowadzenie. Dziesięć minut później poprawili skuteczność i było już 2:0 dla nich. Zieloni wzięli się do pracy dopiero w 17 minucie strzelając na 1:2. Chwilę później doprowadzili do remisu na 2:2. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu Spartaka, w 37 minucie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca.            Na 2 minuty przed końcem podnieśli wynik na 4:2. Jeszcze przed końcem Zające zadali ostatni cios ekipie z Praga na 3:4.

Spartak Praga vs. Szalejące Zające 4:3 (2:2)
Bramki:
Żero – 2, Kasprzak, Laudy x1 (Spartak Praga);
Krzewiński Grzegorz – 2, Dobaj – 1 (Szalejące Zające).

Fc Bielany po raz kolejny rozprawili się ze swoim przeciwnikiem. Tym razem Topsy poznały siłę Białołęcka Liga Szóstek - zawody sportowepomarańczowych. Festiwal goli rozpoczął się od 6 minuty. Zieloni odjęli prowadzenie na chwilę. Dwie minuty później Bielany odrobiły stratę, by zaraz wyjść na prowadzenie. W 23 minucie było już 3:1 dla pomarańczowych. Tuż przed przerwą zieloni podrażnili dumę rywala na 2:3. Jak się później okazało, było to ich ostatnie trafienie. W drugiej połowie Fc Bielany przejęli całkowicie kontrolę nad grą. Zieloni nie byli w stanie im zagrozić. Pomarańczki sukcesywnie powiększały prowadzenie, by wygrać 9:2 z rywalem.

Fc Bielany vs. Topsy 9:2 (3:2)
Bramki:
Marecki, Włodkowski x2, Ciszek, Karolak, Komorowski, Łysiak, Zgliczyński x1 (Fc Bielany);
Celejowski, Polak x1 (Topsy).

W kolejnym spotkaniu Tiki Taka walczyła z Cienkimi Bolkami. Biali od 5 minuty wyszli na prowadzenie, które utrzymali raptem 3 minuty. Cienkie doprowadziły do wyrównania, by zaraz prowadzić 2:1. W 17 minucie zrobiło się już 3:1. Zaraz po przerwie biali odrobili jedną bramkę. W 37 minucie padł kolejny dla nich gol dający im remis 3:3. W końcówce Cienkie jeszcze raz skutecznie zaatakowały na 4:3, chwilę później Titki taka odpowiedziała i mecz zakończył się rezultatem 4:4.

Tiki Taka vs. Cienkie Bolki 4:4 (1:3)
Bramki:
Karczewski – 2, Filipczak, Wróblewski x1 (Tiki Taka);
Popowski, Tomczak, Waluch, Żero x1 (Cienkie Bolki).
Żółte kartki: Popowski, Żero (Cienkie Bolki).

Przed ostatnie spotkanie było zaciętą rywalizacją, przez większą część czasu pierwszej połowy. Drużyny wymieniały ciosy do 17 minuty, bramka za bramkę. Dopiero w 19 minucie Mamuty wyszły na prowadzenie, przy stanie 4:3. Dwie minuty później pomarańczowi podnieśli wynik o jedno oczko. W 21 minucie JARCAR znów dał o sobie znać strzałem na 3:5. W ostatniej minucie sędzia pokazał na 6 metr, z którego padła bramka dla Mamutów. Druga odsłona spotkania to już wyłącznie gra pomarańczowych. Szybko uciekli rywalowi z wynikiem. Biali nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki. Mamuty bez większego trudy nastrzelali przeciwnikowi 7 goli, by ostatecznie wygrać 13:4.

Mamuty vs. JARCAR 13:4 (6:4)
Bramki:
Balcer, Jędrzejewski, Tomaszewski x3, Litwiniuk, Rydz x2 (Mamuty);
Suchodolski – 2, Jarka, Łukasik x1 (JARCAR).

Na zakończenie kolejki Szybka Szama podejmowała Chacaritę. Biali rozpoczęli ofensywę w 5 minucie otwierając wynik rywalizacji. Trzy minuty później mieliśmy już remis. Ponowną zdobytą bramkę w wykonaniu białych zobaczyliśmy 12 minucie na 2:1. Na kolejne trafienia przyszło nam poczekać do 30 minuty. Pomarańczowy po składnie przeprowadzonej akcji ponownie remisowali na 2:2. Od 34 minuty Charita przejęła kontrolę nad spotkanie. Łatwo strzeliła 3 bramki rywalowi, ustalając końcowy rezultat na 5:2.

Szybka Szama vs. Chacarita 2:5 (1:2)
Bramki:
Kmita, Pietroń x1 (Szybka Szama);
Wilczewski – 3, Mańk – 2 (Chacarita).
Żółte kartki: Legut, Polak Marcin (Szybka Szama); Żegliński (Chacarita).

Oferta POWER

• Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

Read More
  • Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy motywacyjne

Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.