---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie


Skutery śnieżne dla firm

Skutery śnieżne dla firmZapraszamy na wyprawę skuterami śnieżnymi w dzikie i nieznane zakątki Polski. Przeprawa po odległych bezdrożach to prawdziwe wyzwanie i niezapomniana, pełna emocji przygoda. Wysoki poziom adrenaliny i dobra zabawa gwarantowana!

 

 

 

 

Skutery śnieżne dla firm


Imprezy firmowe - Skutery śnieżne - 01
Imprezy firmowe - Skutery śnieżne - 02
Imprezy firmowe - Skutery śnieżne - 03
Load More

Jesteśmy w stanie zorganizować impreze integracyjną z wyprawą skuterami śnieżnymi w praktycznie każdym rejonie Polski niezależnie czy będzie tam śnieg czy nie (w przypadku niesprzyjających warunków gwarantujemy wymianę skuterów śnieżnych na quady i pojazdy wielofunkcyjne Rhino firmy Yamaha). Poziom trudności trasy dostosujemy do Państwa oczekiwań i do umiejętności grupy.

 
Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!