---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Organizacja imprez - mroczne Halloween święto duchów, zjaw, upiorów

 Halloween - Organizacja imprezŚwięto Halloween czyli dzień duchów, zjaw, upiorów, robaków, zombie obchodzimy zwykle 31 października.  Możemy jednak zaskoczyć uczestników eventu w dowolnej porze roku.  Halloween nie jest polskim świętem i nie wywodzi się z tradycji chrześcijańskich, dlatego ma tak samo dużo zwolenników, co przeciwników. Jeśli jednak ma służyć tylko i wyłącznie dobrej zabawie, wydaje się być dobrym pretekstem do wspólnego biesiadowania i spotkania firmowego.

 

 


Organizacja imprez - mroczne Halloween święto duchów, zjaw, upiorów


Co powiecie o imprezie Halloween w klimacie Komnaty Tortur? Scenografię tworzyć będą bardzo klimatyczne średniowieczne Narzędzia Tortur w dowolnym miejscu np. zamku gdzie zawita mroczny event pełen strasznych niespodzianek. Scenariusz imprezy przewiduje wiele niespodziewanych zwrotów akcji, pojawią się między innymi zombie, którzy pokażą uczestnikom swoje umiejętności taneczne, czarnoksiężnik – hipnotyzer, który sprawi, że na Sali działy się będą rzeczy nieprawdopodobne oraz wiele klimatycznych konkursów i zabaw utrzymanych w konwencji wieczoru.
Organizacja imprez to nasza specjalność!


powersport_wizaz_eventowy_makijaz_eventowy_imprezy-wieczorne-(1)
powersport_wizaz_eventowy_makijaz_eventowy_imprezy-wieczorne-(10)
powersport_wizaz_eventowy_makijaz_eventowy_imprezy-wieczorne-(11)
Load More


 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!