---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Czas spotkań świątecznych zaczęliśmy organizacją Christmas Party dla Firmy Gerard

Spotkanie Świąteczne dla firmy Dr GerardW grudniu zorganizowaliśmy spotkanie wigilijne dla firmy Dr Gerard.

3 dniowa realizacja odbyła się w Hotelu Windsor w Jachrance.

Agencja Power odpowiadała za wszystkie elementy realizacji: zapewnienie transportu, bazy hotelowej, oprawę multimedialną i scenograficzną oraz atrakcję.

Spotkanie Świąteczne dla firmy Dr GerardPierwszy dzień realizacji miał charakter spotkania biznesowego pracowników firmy Dr Gerard. Dzień drugi stanowił już spotkanie o charakterze świątecznym, które nasi Goście rozpoczęli od uczestnictwa w warsztatach bożonarodzeniowych. Wspólnie przygotowywali prezenty świąteczne w postaci aromatycznych mydełek oraz wielką bombkę, która po realizacji została przewieziona do siedziby firmy.Spotkanie Świąteczne dla firmy Dr GerardKolejną atrakcję poprzedzającą część wieczorną stanowił pokaz wykonany przez Teatr Ognia AzisLight. Tancerze zaprezentowali połączenie ognia zsynchronizowane z układami tanecznymi, dopracowane poprzez stroje oraz scenografię.

Część wieczorna została rozpoczęta od uroczystej kolacji oraz podsumowania mijającego roku przez Zarząd Firmy. Zapewniona przez nas oprawa muzyczna wieczoru została przygotowana przez coverowy Zespół The Customs oraz DJ.Spotkanie Świąteczne dla firmy Dr GerardGoście mieli możliwość korzystania z Atelier fotograficznego oraz odwiedzenia profesjonalnej Wróżki, która przedstawiała wizje dla pracowników i firmy na Nowy Rok.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!