---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Rodzinny Piknik Firmowy - Jubileuszowy dla Grupy Polsat i Plus-a

Rodzinny Piknik FirmowyRodzinny piknik jubileuszowy dla grupy Polsat

Po raz kolejny piękna słoneczna pogoda dopisała podczas Jubileuszowego Pikniku Rodzinnego dla Grupy Polsat i Plus-a. W tym roku postawiono na zabawę połączoną z nauką, dlatego też było zapewnionych mnóstwo atrakcji edukacyjnych: pokazy z Centrum Nauki Kopernik, warsztaty lego robotyki, drukarka 3d, planetarium, zawody w grach na starych komputerach, różnego rodzaju symulatory, gry logiczne i zręcznościowe.

 

Rodzinny Piknik Firmowy

Pracownicy wraz z dziećmi wzięli udział w biegach na 100 , 200, 400 oraz 3000 metrów oraz w sztafecie rodzinnej. Świetnej zabawy nie zabrakło podczas biegu w potrójnych spodniach, biegu w szpilkach oraz w biegu z wózkiem dziecięcym.

 

Piknik rodzinny imprezy plenerowe Grupy Polsat i Plus-a


Najmłodsi mieli do dyspozycji kilkadziesiąt atrakcji typu „dmuchańce”, a także liczne kąciki zabaw, które opiewały w liczne konkursy i zabawy.
Dla tych co chcieli poczuć adrenalinę w żyłach był przygotowany tor kartingowy.

 

Piknik rodzinny imprezy plenerowe polkomtel polsat 6


Na imprezie nie zabrakło również gwiazd szklanego ekranu: Karolina Szostak, Paulina Sykut, Maciek Rock, Włodzimierz Zientarski oraz Marek Horczyczak rewelacyjnie bawili się z uczestnikami wydarzenia.
Najlepsze hity muzyczne serwował Hirek Wrona zapewniając tym samym świetną oprawę muzyczną. A do tańca porwał małych i dużych Stefano Terazzino wraz z Pauliną Biernat.

 

Piknik rodzinny imprezy plenerowe Grupy Polsat i Plus-a - Piknik Jubileuszowy


Piknik Jubileuszowy - partnerzy wydarzenia to: Samsung, HTC, Microsoft, Huawei, Cartoon Network, Nickelodeon, A+E History, Da Vinci, Polsat Nature, NGC, FOX, Discovery.
Agencja POWER odpowiadała za koordynację pikniku, branding Stadionu, koncepcję kreatywną wydarzenia, organizację biegów oraz zapewnienie części atrakcji.

 

Piknik rodzinny imprezy plenerowe Grupy Polsat i Plus-a

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!