---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Wieczór na wesoło z Jerzym Kryszakiem – Agencja POWER dla Rockwell Automation

Wieczór firmowy na wesoło z Jerzym KryszakiemAgencja Power na zlecenie Rockwell Automation podczas Automation University Special (miejsce realizacji – hotel Windsor), w trakcie wieczoru zapewniła atrakcje dla blisko 250 Uczestników wydarzenia.

Główną był występ Jerzego Kryszaka ze specjalnie przygotowanym na tę okazję scenariuszem.


Była to już czwarta realizacja dla Rockwell AutomationAgencja POWER /dawniej PowerSport/ zmienia się w roku 2014 dla Państwa.
Do najpoważniejszych zmian możemy zaliczyć powiększenie wykwalifikowanego zespołu, uruchomienie nowej strony internetowej, logotypu, oraz przeniesienie firmy do nowoczesnej siedziby przy ulicy Kowalczyka.

Zmiany wizerunkowe wiążą się z rozszerzeniem naszej oferty, oraz podniesieniem jakości świadczonych przez nas usług. Jest to nasza reakcja na zmieniający się rynek i rosnące oczekiwania Klientów. Do głównych filarów naszej działalności zaliczamy: EVENT, INCENTIVE, CONFERENCE, SPORT

 

1 czerwca 2014 znajdziecie nas Państwo:
W nowej siedzibie: ul. Kowalczyka 1 lok 31
Na nowej stronie internetowej: www.agencjapower.pl
Na nowej odsłonie facebookowej: https://www.facebook.com/agencjapower
Na Twiterze: https://twitter.com/PowerSport_PL
Na portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/agencja-power---event-incentive-conference-sport?trk=company_name
Google+: https://plus.google.com/+PowersportPl/posts
Klienci otrzymają od nas także najnowszą prezentację Agencji, a także miłą niespodziankę.
Kontakt dla Klientów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd