---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Uroczyte Christmas Party dla pracowników

Firmowe Christmas PartyW dniu 05 grudnia dla jednego z naszych Kluczowych Klientów zorganizowaliśmy niezwykle magiczne spotkanie wigilijne.  Założeniem spotkania miała być uroczysta forma kolacji wigilijnej bez typowej,  najczęściej organizowanej zabawy tanecznej. Miejscem przeprowadzenia Christmas Party była Forteca Kręglickich.Podwieszone płatki śniegu, białe choinki, olbrzymie prezenty, biała scena  z 10 metrowym, białym dywanem dla zwycięzców,  śnieżnobiały chillout room oraz oryginalne dekoracje stołów w zestawieniu z odpowiednio dobranym światłem scenograficznym tworzyły niezapomniany, bajkowy klimat.

Podczas imprezy głównym elementem było rozdanie nagród osobom najbardziej zasłużonym w Spółce. Jak na spotkanie świąteczne przystało, nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który pełen humoru przedzierał się przez stoliki wręczając każdemu zarówno prezent jak i ogromną dawkę dobrego humoru.


Christmas Party dla firm 1
Christmas Party dla firm 10
Christmas Party dla firm 11
Christmas Party dla firm 12
Christmas Party dla firm 13
Christmas Party dla firm 14
Christmas Party dla firm 2
Christmas Party dla firm 3
Christmas Party dla firm 4
Christmas Party dla firm 5
Christmas Party dla firm 6
Christmas Party dla firm 7
Christmas Party dla firm 8
Christmas Party dla firm 9


Gwiazdą wieczoru były chór Gospel, który oprócz kilku żywiołowych występów przeprowadził warsztaty śpiewania kolęd polskich i zagranicznych. Nie zabrakło największych przebojów Gospel zza oceanu.
Rozmach przygotowanej imprezy z pewnością wyznaczył wysoką poprzeczkę wszystkich spotkań świątecznych organizowanych przez PowerSport zarówno w tym roku jak i najbliższych latach.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd