---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Gra miejska "Śladami Fryderyka Chopina" dla Teleroute

Gra miejska Śladami Fryderyka ChopinaNa początku czerwca 2010 roku firma PowerSport zorganizowała imprezę integracyjną w postaci gry miejskiej dla obcojęzycznych pracowników firmy Teleroute. Celem imprezy integracyjnej było zapoznanie Gości z pięknem i historią Warszawy w przystępny i oryginalny sposób. Rozgrywki postanowiliśmy przeprowadzić „Śladami Fryderyka Chopina”, ponieważ wybitny kompozytor jednoznacznie kojarzy się z Polską i Warszawą. Poza tym 2010 był rokiem Chopinowskim.

 

 Imprezy firmowe - Gry miejskie - 01
Imprezy firmowe - Gry miejskie - 02
Imprezy firmowe - Gry miejskie - 03
Load More

Gra mieska zaczęła się odprawą na Placu Piłsudskiego. Następnie uczestnicy poruszali się w obrębie Traktu Królewskiego, gdzie czekały na nich różnorodne zadania.
Dodatkową atrakcją imprezy integracyjnej było zwiedzanie Muzeum Chopina na Tamce. Podczas całego dnia dopisała pogoda, dzięki czemu nastroje uczestników były wyjątkowo pozytywne. Zwieńczeniem imprezy firmowej było uroczyste rozdanie nagród w pobliżu Pałacu Ostrogskich. Nie zabrakło zwycięskiego szampana.

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
Our website is protected by DMC Firewall!