---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Andora – rafting, lot balonem , wizyta w winnicach oraz gra w golfa czyli wyjazd firmowy jesienią w Pireneje

 

Incentive w Pierneje jesienią - AndoraKsięstwo Andory jest jednym z najmniejszych i najstarszych krajów w Europie, o powierzchni 468 km2 i liczbie 74.000 mieszkańców. W położonym w Pirenejach pomiędzy Francją i Hiszpanią kraju zaledwie 8%  obszaru zamieszkałe jest  przez ludzi, reszta stanowi nietkniętą przyrodę z lasami i jeziorami otoczonymi 3000 m szczytami. Ten mały urokliwy kraj jeszcze w połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku liczył zaledwie 22 tysiące mieszkańców, niemal w całości Andorczyków. Gwałtowne przemiany gospodarcze i rozwój turystyki spowodował znaczny napływ imigrantów, którzy w 2002 roku stanowili aż 62% mieszkańców, z czego 26 tys. Hiszpanów, ponad 7 tys. Portugalczyków, 4,3 tys. Francuzów. Rdzenni Andorczycy są mniejszością we własnym kraju. Językiem urzędowym jest kataloński, choć mówi się także po hiszpańsku i francusku.


Incentive w Pierneje jesienią - Andora

Zapraszamy do zorganizowania wyjazdu dla Państwa pracowników lub kontrahentów do Andory. Poniżej przykładowy 5 dniowy program pobytu:

W pierwszy dzień grupa przylatuje na lotnisko w Barcelonie, następnie udaje się prywatnym transferem do Andory z polskojęzycznym pilotem, stopniowo oddalając się od wybrzeża. Panoramiczna trasa wiedzie przez katalońskie miasteczka i wioski, gdzie można zobaczyć imponujące masias – czyli tradycyjne domostwa katalońskich gospodarzy, a także typowe dla tego regionu kamienne kościoły. Im bliżej Andory, tym więcej wąwozów górskich i sztucznych zbiorników wodnych, których obecność znacznie uatrakcyjnia transfer. Po ok. godzinie jazdy grupa zajeżdża do lokalnej winnicy, zaprojektowanej przez znanego modernistycznego architekta Josepa Puig w regionie Penedès, gdzie czeka na nich zwiedzanie winnic z degustacją cava, czyli katalońskiego szampana, oraz mini - brunch (chleb z pomidorem - pa amb tomàquet, szynka iberyjska, sery, kiełbaski i różne rodzaje wędzonek). Po przerwie na degustację grupa kontynuuje trasę panoramiczną w kierunku Andory. Po przyjeździe do hotelu czas wolny na odświeżenie oraz kolacja.

Andora jesienią - wyjazd firmowy

Następnego dnia po śniadaniu wczesnym rankiem grupa udaje się w okolice doliny La Cerdanya, gdzie około godziny 08:00 zacznie się lot balonem. Wycieczka balonem nad wspaniałym regionem La Cerdanya, znanym jako wielka dolina Pirenejów, podczas którego będziemy podziwiać przepiękne widoki majestatycznych gór otaczających dolinę. Grupa razem wspólnymi siłami przygotowuje balon do startu. Sam lot trwa 1,15 godz., a po wylądowaniu serwowane jest typowe katalońskie śniadanie: chleb z grilla potarty pomidorem i czosnkiem, a na nim szynka lub lokalne embutidos, czyli kiełbaski i wędzonki. Po południu grupa udaje się do górskiej winnicy w Andorze, jest to najwyżej położona winnica w Europie. Tutaj też pracuje jeden z najlepszych enologów na świecie Alain Graillot, który znany jest z tego, że wytwarza wina w miejscach, gdzie uprawa winorośli jest prawie niemożliwa. Do tej winnicy można dojechać tylko do pewnego momentu autobusem, a dalej tylko jeepem, który zabiera grupę na wysokość powyżej 1.200 m n.p.m. Tutaj grupa zwiedza winnice oraz degustuje wino górskie. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg w hotelu.

Andora jesienią - wyjazd firmowy

Kolejnego dnia po śniadaniu grupa wybiera się na rafting po rwistych rzekach na granicy andorsko–hiszpańskiej (całodniowa wycieczka). Do miejsca skąd zaczyna się spływ można dotrzeć tylko jeepem. Grupa przejeżdża jeepem po szlakach dawnych przemytników; przepiękne widoki podczas jazdy off-road’owej. Są to trasy górskie, po których podczas II wojny światowej uciekało przed Gestapo bardzo dużo Polaków, z Francji na południe Europy i dalej do USA. Andorczycy pomagali w ucieczce przez góry Polakom i wielu innym narodowościom. Po powrocie do hotelu kolacja.

Incentive w Pierneje jesienią - Andora

Czwartego dnia po śniadaniu grupie czeka przejazd na najwyżej położone pole golfowe w Europie, które znajduje się na wysokości ponad 2.250 m n.p.m. Tutaj grupa w 3 godziny pozna sztukę gry w golfa. Wliczone w cenę jest wynajem pola, kije i piłki golfowe. Po południu wycieczka panoramiczna po Andorze, która daje możliwość zobaczenia najpiękniejszych miejsc w kraju. Później zwiedzanie byłego parlamentu, gdzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat Księstwa Andory. Pod wieczór 3 godzinną wizyta w Centrum Termalne SPA & Wellness – największym centrum wellness w Europie Południowej. Budynek obiektu wyróżnia się na tle Pirenejów swoją nowoczesną konstrukcją, której jeden z elementów - szklana wieża w kształcie piramidy - góruje nad całą okolicą. Po zakończeniu pobytu w SPA pożegnalna kolacja w tradycyjnej andorskiej restauracji i powrót do hotelu.

Andora jesienią - wyjazd firmowy

Andora jesienią - wyjazd firmowy

Ostatniego dnia przed udaniem się na lotnisko grupa udaje się do przyrodniczego parku tematycznego, gdzie czeka na nich najdłuższy tobogan w Europie na wolnym powietrzu: 5,3 km. Po atrakcjach w parku tematycznym, czeka na grupę zwiedzanie lokalnego browaru wraz z degustacja jedynego piwa produkowanego w Andorze. Transfer na lotnisko w Barcelonie z polskojęzycznym pilotem. Przelot do Polski.

Incentive w Pierneje jesienią - Andora

Oferta wyjazdu oraz główne atrakcje:
bezpośredni przelot do Barcelony
zakwaterowanie w hotelu **** w pokojach dwuosobowych
zwiedzanie lokalnych winnicach wraz z degustacją wina
lot balonem nad wspaniałym regionem La Cerdanya
rafting po rwistych rzekach na granicy andorsko–hiszpańskiej
wyprawa off road’owa po bezdrożach Pirenejów
wycieczka panoramiczna po Andorra La Vella
gra w golfa
pobyt w Centzwiedzanie browaru oraz degustacja różnych rodzajów piwarum Termalne SPA & Wellness
pożegnalna kolacja w tradycyjnej andorskiej restauracji
opcjonalnie: zwiedzania Barcelony / mecz Primera Division na Camp Nou / rejs katamaranem
możliwość zorganizowania alternatywnej wyprawy trekkingowej w Pireneje z wejściem na najwyższy szczyt Andory Coma Pedrosa (2942 m)


Andora jesienią - wyjazd firmowy


Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!