---------------------------------
Agencja Power /dawniej Powersport/ specjalizuje się w organizacji imprez firmowych i integracyjnych dla firm, wyjazdów motywacyjnych i okolicznościowych, a także wydarzeń specjalnych
Nasza Marki to: AgencjaPOWER, DMCWarsawPoland, ONLINE, PLATFORMA. Serdecznie zapraszamy do organizacji wydarzeń i wyjazdó firmowych z PowerTEAM

    ---------------------------------

Wyszukiwanie

Firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe - Austria. Zimowe wyjazdy motywacyjne

Firmowe wyjazdy narciarskie - Austria - wyjazdy snowboardoweWielkim atutem turystycznym Austrii są góry położone na zachodzie i południu kraju. Szczyt sezonu narciarskiego przypada na okres od połowy grudnia do końca marca, osiągając apogeum w okresie Bożego Narodzenia, Nowego Roku i w lutym.
 

Wyjazdy narciarskie i snowboardoweDługość sezonu narciarskiego zależy od wysokości, na jakiej położona jest miejscowość (na lodowcach można jeździć praktycznie przez cały rok). Miejscowości alpejskie są oazami ciszy i spokoju, zwłaszcza w okresie od końca kwietnia do połowy czerwca oraz w listopadzie i na początku grudnia. Wiosna w Alpach nadchodzi dopiero w czerwcu, kiedy to rozkwitająca roślinność maluje zbocza gór wielobarwnymi kolorami.

Główne zalety wyjazdów na narty do Austrii: dobry dojazd – autokar i samolot, mała ilość imprez apre-ski i wieczornych.

Główne wady wyjazdów na narty do Austrii: odległość od stoków – często trzeba dojeżdżać autokarem lub busami do różnych ośrodków.

Organizacja wyjazdów narciarskich do Austrii obejmuje głównie regiony:

Kaprun & Sell am See

Europa Sportregion Zell am See – Kaprun (789 – 3029 m n.p.m.), teren narciarski położony u podnóża malowniczych szczytów Schmittenhohe i Kitzsteinhorn, pomiędzy miejscowościami Zell am See, Kaprun i Schuttdorf. Oferuje łącznie 154 km dobrze przygotowanych tras narciarskich: 36 km tras trudnych, 51 km tras średnich i 67 km tras łatwych. Cały region obsługuje 53 wyciągi o przepustowości 75000 os./godz. Rozciągające się stoki narciarskie są idealnym miejscem dla narciarzy i snowboardzistów. Bardziej doświadczeni narciarze powinni sprawdzić swoje umiejętności na trasie ,,Trass'' o długości 4,2 km i różnicy poziomów 900 m. Narciarstwo biegowe w ośrodku Europa Sportregion Zell am See – Kaprun ma do dyspozycji prawie 200 km tras o różnym stopniu trudności. Dla snowboardzistów przygotowano Mellow Park o powierzchni 30 tys. m2 na Kitzsteinhorn z superpipe długości 150 m, Rodeo-Funpark, halfpipe i freeriding na Schmittenhohe. Z atrakcji turystycznych w Europa Sportregion Zell am See – Kaprun możemy polecić: lodowisko, surfing i żeglowanie na lodzie na jeziorze Zeller See, tor saneczkowy z wieczornym oświetleniem, centrum sportowe z krytym lodowiskiem (hokej, curling), sauną i basenem, kulig z zaprzęgiem konnym, wysokogórskie szlaki wędrowne lub zimowe szlaki wędrowne. W regionie wiele sklepów, restauracji, klubów nocnych, dyskotek oraz typowych austriackich karczm.

Tyrol /Pitztal
Dolina Pitztal (880 - 3440 m n.p.m.), znajduje się 50 km na zachód od Innsbrucka. Doskonale przygotowany ośrodek z trasami o różnym stopniu trudności. Posiada najwyżej położoną kolejkę linową w Austrii, dzięki niej można podziwiać panoramę Alp z wysokości 3440 m n.p.m. Na obszarze Pitztal są 3 tereny narciarskie: na lodowcu Pitztaler Gletscher (3440 m), na szczytach Hochzeiger (2560 m) oraz Rifflsee Hütte (2293 m). Łącznie 79 km tras zjazdowych obsługiwanych przez 26 wyciągów o przepustowości 38000 os/godz. Ponadto przygotowano ponad 70 km tras biegowych, z których najdłuższa ma aż 28 km ( Talloipe, St.Leonhard).
Wielką atrakcja turystyczną w Pitztal jest oświetlony tor saneczkowy o długości 6 km, możliwe zjazdy nocną (Hochzeiger i Imst), wspinaczka po zamarzniętych wodospadach Innerpitztal, a od grudnia do marca wspinaczka na 30 metrowych wieżach z lodu. Nie zapomniana o najmłodszych, przygotowując dla nich park rozrywki narciarskiej, przedszkole narciarskie oraz szkółkę narciarską. Wiele łatwych tras, także biegowych tworzy doskonałe warunki dla rodzin z dziećmi.na terenie.

Solden/Tyrol
Solden to największa i najbardziej popularna miejscowość w dolinie Otz (1377 m. n.p.m. ). Do przyjmowania narciarzy jest najlepiej przygotowana pod wieloma względami, ale szczególnie pod kątem największej liczby przygotowanych stoków. Tereny narciarskie Solden wraz z lodowcami Rettenbach i Tiefenbach oplata gęsta sieć wyciągów. Tutaj także uprawia się różnego rodzaju sporty zimowe, spędza się czas w uroczych austriackich knajpkach i restauracjach lub odpoczywa na przykład w saunie.

Stubai
Lodowiec Stubai – wyróżniony przez przewodnik  narciarski niemieckiego automobilklubu ADAC  jako najprzyjaźniejszy aplejski teren  narciarski – oferuje na 110 kilometrach tras  zjazdowych urozmaiconą zabawę na nartach z łatwymi i stanowiącymi wyzwanie nartostradami.
Pomiędzy 1.750 a 3.210 metrami wysokości  śnieg gwarantowany jest od października do  czerwca tuż przed bramą wjazdową do miasta Innsbruck.
Zabawa dla wszystkich dzieci od lat 3 do 15 na  rodzinnym obozie BIG Family Ski-Camp:  kraina dla dzieci z magicznymi dywanami,  restauracją dla dzieci i przedszkolem są do  dyspozycji  małych gości, zapewniając radość  i zabawę. W snowparku Moreboards Stubai Zoo, który od momentu otwarcia  zalicza się do najlepszych parków dookoła Innsbrucka, spotykają się scena snowboardowa  ze sceną freeski, dla początkujących i profesjonalistów. Lodowa wieża wspinaczkowa, komfortowa nartostrada dla  rodzin i sportowców 50+, jak również platforma  na szczycie na wysokości 3.210 metrów dopełniają  tej szerokiej oferty. Trzy specjalistyczne sklepy sportowe oferują najwyższej jakości wypożyczalnię sprzętu  i komfort bezpośrednio na terenie narciarskim.
Nowość od jesieni: restauracja samoobsługowa Eisgrat i ekskluzywna restauracja z obsługą na Eisgrat.

Zillertal

Region narciarski Zillertal rozciąga się od 550 m n.p.m. do 3286 m n.p.m. Dolina Zillertal wraz z lodowcem Hintertux jest jednym z największych ośrodków narciarstwa alpejskiego - 428 km tras narciarskich, 128 wyciągów przewożących 174 000 os/godz. Dziesięć regionów narciarskich (m.in. Fugen, Zell im Zillertal, Mayrhofen) połączonych jest wspólnym karnetem: superkarnetem. Absolutnie każdy znajdzie tu trasy odpowiednie dla swoich umiejętności i potrzeb. Każdy z poszczególnych regionów posiada własne szkółki i przedszkola narciarskie oraz rozbudowaną infrastrukturę apres-ski, począwszy od różnych zajęć sportowych a na restauracjach, knajpkach i dyskotekach kończąc.


Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(1)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(10)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(11)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(12)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(13)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(14)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(15)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(16)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(18)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(19)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(2)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(3)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(4)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(5)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(6)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(7)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(8)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie-(9)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie_grupy
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie_snieg-(1)
Austria_wyjazdy_narciarskie_i_snowboardowe_wyjazdy_motywacyjne_nagrodowe_incentie_snieg-(2)Atrakcje w ramach oferty:
•    zjazdy saneczkowe
•    zjazdy na byle czym
•    gry terenowe /szukanie skarbów lub pisane pod daną firmę/
•    foundee na stoku lub wieczerza Góralska /regionalne/
•    zjazd na nartach z pochodniami
•    kuligi
•    jazdy skuterami śnieżnymi
•    przejażdżki psimi zaprzęgami
•    jazda na łyżwach
•    wieczorne biesiady przy grillu
•    ogniska
•    budowa igloo
•    mecze hokeja, brombole
•    pokazy barmańskie i bary z lodu
•    apres-ski  w schroniskach
•    imprezy wieczorne tematyczne
•    imprezy na basenach
•    organizacja wyjazdowych turniejów sportowych

Gwarantujemy super zabawę, doświadczonych instruktorów, ubezpieczenie ski, sprawdzone Hotele, Pensjonaty i Ośrodki.

Serdecznie zapraszamy na zorganizowane firmowe wyjazdy narciarskie dla Klientów, pracowników czy dla celów promocyjnych z PowerSport!

 

Oferta POWER

 • Imprezy firmowe

  Imprezy firmowe

  Imprezy integracyjne, promocje nowych produktów, wyjazdy motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw konkurencji przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy wykorzystując nowatorskie pomysły oraz najnowsze osiągnięcia techniki.

  Read More
 • Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy motywacyjne

  Wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą to wyjazdy dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach.

 • Wydarzenia specjalne

  Wydarzenia specjalne

  Od wielu lat organizujemy i wspieramy różnorodne projekty i inicjatywy, łącząc je z podstawowymi wartościami firmy - ciągłego odkrywania nowych, lepszych sposobów działania, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, poszerzania granic możliwości. Zapraszamy do śledzenia Wydarzeń Specjalnych na naszej stronie.

  Read More
DMC Firewall is a Joomla Security extension!